27 Октомври 2021
НОВИНИ » Кърджали
„Импулс“ продължава да изненадва всички в „Лига Кърджали“

26 Октомври 2018

В четвъртък вечер отборът на „Импулс“ от Кърджали разгроми с 4:1 тима на „Припек“ от едноименното джебелско село в среща от 5-ият кръг на официалната лига по мини футбол в Кърджали. Точни за победителите бяха Мехмед Раим (2 гола), Алтънер Сали и Шабан Исмаил. Попадението за припекчани бе дело на капитана Иван Башев от дузпа. С победата момчетата на „Импулс“, водени от играещият президент - Бекир Ергюн се изкачиха на трето място във временното класиране. По всичко личи, че отборът ще бъде приятната изненада на „Лига Кърджали“ през този сезон.

Във втората среща от кръга отборите на „Global Net“ и „Джебел 1928“ предложиха истински спектакъл с много красиви голове. Джебелчани спечелиха с резултат 11:4, а головете реализираха: Адем Алиосман, Али Мехмед(2), Мустафа Исмет(2), Метин Халил(2) и Юзджан Шабан(4). За "Global Net" точни бяха Евгени Георгиев (2 гола), Гавраил Маргаритов и Николай Тончев, а президентът на тима Лазар Попов записа първи минути в първенството, като не пропусна да се отчете с две асистенции към съотборниците си.

В откриващият двубой на кръга "One Minute" се наложи над "Докторите" с 5:2. За червените участие не можеше да вземе играещият президент Бекир Шабан, който лекува травма. В негово отсъствие капитанът Фахри Тасим поведе отбора, като реализира хеттрик и подаде за другите две попадения. Съответно на Дениз Асенов и Осман Хамза, които пък от своя страна не пропуснаха да се разпишат. Точни за „Докторите“ бяха капитанът Ахмед Юсеин и Мюрен Сали.