Alkomet ve Karaci Tours 2020 yılını prestijli ödüller ile uğurladılarÇarşamba, 30 Aralık 2020

Alkomet ve Karaci Tours 2020 yılını prestijli ödüller ile uğurladılar Bulgar - Türk Ticaret ve Sanayi Odasına üye olan iki şirket 2020 yılını prestijli ödül alarak uğurladı.

Bulgaristan'ın en büyük alüminyum hadde ve pres ürünleri üreticisi olan Alcomet AD şirketi geleneği bozmadı ve 2020 yılının sonunda 8'inci düzenlenen "TRUE LEADERS" inisiyatifi tarafından yeniden ödüllendirildi.

İCAP Bulgaria'nın "TRUE LEADERS" ödülleri kendi sektörlerinde lider olan hem ölçülebilir hem de objektif kriterleri karşılayan Bulgaristan'ın önde gelen şirketlere verilmektedir.

Şumnu şirketi olan Alcomet AD, 2019 yılının EBİTDA'ya göre en karlı 300 şirket arasında yer alıyor, 2019 yılında 2018 yılına göre personel sayısını arttırmış bulunuyor, yüksek kredi güven notuna sahip (ICAP B2 - A1 ) ve sektöründe lider konumdadır.

COVID-19 salgını nedeniyle ödül töreni Sofya'da gerçekleşmediğinden dolayı ödüller kurye ile teslim edildi. Ödül, şirketin Yönetim Kurulu üyesi olan Hüseyin Yörücü ve Hüseyin Umut İnce tarafından kabul edildi.

Şumen şirketi: ‘Alcomet AD yönetimi olarak yüksek değerlendirme sayesinde alüminyum ürünlerin üretiminde lider olarak ödüllendirildiği için teşekkür ediyoruz ve bu zorluklar ile dolu yılı prestijli ödülle uğurlayarak 2021 yılı daha başarılı ve ilham verici olmasını diliyoruz.' dedi.

Karaci Tours şirketi de 2020 yılını gururla uğurladı.

2020 yılı 25 kategoride 6. Balkan Turizm Ödülleri finalistleri belli oldu. Medical Karaci Sağlık Merkezi, Medical turizm kategorisinde ödüllendirildi.

Sağlık Merkezi, Cemal Lütfi'nin yöneticiliğinde olan Karaci Tours İnternational OOD şirketinin bir parçasıdır.

Balkan Awards of Tourism Industry 2020 online forumu ödül sahiplerini Küstendil şehrinde açıkladı.

Forumun jürisi:'Balkanlar'daki belediyeler, otelciler ve tur operatörleri dünya çapında turizm açısından en zor yılda başarılı uygulamalar ve yatırımlara örnek oldular.' dedi.

Medical Karaci, yurtdışında erken teşhis ve tedavi edici hizmetler sunmak olan ana hedefini son derece yüksek düzeyde gerçekleştirilmesi ile fark yaratıyor.

Şirket: ‘Hastaların kişisel seçiminin, çeşitli tıbbi alanlardaki uzmanların yetkin tavsiyeleriyle desteklenerek, farkındalıklarına dayanması gerektiğine inanıyoruz. Tüm tıbbi hizmetler ve çözümler, tıpta uygulanan en yenilikçi ve modern teknolojilerin kullanımı ile ilgilidir.' dedi.

Sağlık Merkezin müdürü olan Zvezdalina Lütfi ‘İkinci kez bu ödülü alma onuruna sahibiz ve bu, Bulgaristan'daki, yurtdışında tedavi görmek isteyen hastalara gösterdiğimiz tüm çaba ve özen bizi geleceğe dair teşviklendiriyor.' sözleriyle ödülü aldı.


DİĞER HABERLER