Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bulgaristan Programlarına Yeni Kayıtlar 30 Temmuzda BaşlıyorSalı, 24 Temmuz 2018

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bulgaristan Programlarına Yeni Kayıtlar 30 Temmuzda BaşlıyorDilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman öğrenme fırsatını sunmaya devam ediyoruz ...

Anadolu Üniversitesi eğitim teknolojilerini ve öğrenme ortamlarını zamanın ruhuna uygun bir biçimde şekillendiren bir devlet üniversitesidir. Açıköğretim Sistemi sayesinde Bulgaristan'da yaşayan soydaşlarımıza, Türkçe ve İngilizce bilen ve bulunduğu yerden ayrılmada üniversite eğitimi almak isteyen herkese eğitim fırsatını kapıya kadar getirmeye devam ediyor.

Her geçen yıl bölüm sayısını artırarak, daha fazla seçenek sunmaya ve bu yönde öğrencilerimizin taleplerini karşılamaya gayret göstererek bu yıl başvuruda bulunacak öğrenci adayları Bulgaristan'da sunulan 27 bölüm arasından seçim yapabilir.

4 yıllık Lisans Programlarımız
- Felsefe
- Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
- Sosyoloji
- Türk Dili ve Edebiyatı
- Yönetim Bilişim Sistemleri
- Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
- İktisat
- Kamu Yönetimi
- Maliye
- Uluslararası İlişkiler
- Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
- İşletme
- İşletme (İngilizce)
- Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi

2 yıllık Önlisans Programlar:
- Bankacılık ve Sigortacılık
- Çağrı Merkezi Hizmetleri
- Dış Ticaret
- Ev İdaresi
- Fotoğrafçılık ve Kameramanlık
- İlahiyat
- İnsan Kaynakları Yönetimi
- Kültürel Miras ve Turizm
- Marka İletişimi
- Medya ve İletişim
- Radyo ve Televizyon Programcılığı
- Spor Yönetimi
- Web Tasarımı ve Kodlama

Anadolu Üniversitesinin Açıköğretim Fakültesi Bulgaristan Programlarında eğitim görmek isteyen öğrenci adayları Türkçe ve Genel Yetenek bazlı (İngilizce bölümler için İngilizce) seçme sınavına katılarak, seçtiği bölüme kayıt yapabilir. Seçme sınavı için başvuruda bulunmak isteyen adaylar Anadolu Üniversitesi AÖF Filibe irtibat bürosuna gelerek veya aşağıda belirtilen telefon numarası ve e-mail adresinden irtibata geçerek başvuruda bulunabilir, detaylı bilgi alabilir ve yardım isteyebilirler.

Bölümler ve ders içerikleri hakkında detaylı bilgiye https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/yurtdisi-programlari/bulgaristan-programlari linkinden ulaşabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi AÖF Bulgaristan Programları 2018 - 2019 Eğitim yılı için seçme sınavı başvuru tarihleri 30 Temmuz - 31 Ağustos. Sınav 30 Eylül tarihinde Filibe ve Kırcaali'de düzenlenecektir. Sınav tamamen ücretsizdir.

Dönem harcının sadece 90 euro olduğu bu lider devlet üniversitesinin sunduğu eğitim fırsatlarından gelin sizde yararlanın.

Daha fazla bilgi için:
Tel. ( +359 ) 32 262 232
E-mail: bulgaristan@anadolu.edu.tr
Adres: Filibe / Plovdiv / Hristo Dyukmedzhiev Sok. No:25


DİĞER HABERLER