Ardino lisesi 12. sınıf öğrencileri, Belediye Başkanı Müh. Şaban’ı mezuniyet balolarına davet ettilerPerşembe, 30 Mart 2023

Ardino lisesi 12. sınıf öğrencileri, Belediye Başkanı Müh. Şaban’ı mezuniyet balolarına davet ettiler

Ardino (Eğridere) Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban, yenilikçi okul olan Vasil Levski Lisesi’nden bu yıl mezun olacak öğrencilerle bir araya gelerek sohbet gerçekleştirdi. Buluşma, Belediye Müzesi salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı, HÖH Gençlik Kolları Ardino İlçe Başkanı Recep Şakirov'un yanı sıra okul müdürü Anika Petrova ve öğrencilerin sınıf öğretmenleri Velizara Dobreva ile Narin Çobanova da katıldı.

Belediye Başkanı, gençlere altyapı, bayındırlık, eğitim, turizm, sosyal faaliyetler, kültür vb. olmak üzere hayatın her alanında hayata geçirilen ve uygulanacak projeleri tanıttı. Gençlere eğitimlerine devam etmelerini ve birey olarak sürekli kendilerini geliştirmelerini temenni eden Müh. Şaban, “Hayallerinizin peşinden giderken cesur ve tutarlı olun, o zaman başarılı olacaksınız” diye ifade etti. Belediye Başkanı, gençleri yaratıcılıkları ve fikirleriyle Ardino’da yaşamın aktif bir parçası olmaya çağırdı. Onlara özel defterler ve kurşun kalemler hediye etti.

Müh. Şaban, toplantının sonunda 12. sınıf öğrencilerinden yaklaşan mezuniyet balolarına katılma davetiyesi aldı.

Güner ŞÜKRÜ


Diğer Fotoğraflar

DİĞER HABERLER