Kriçim Belediye Başkan Yardımcısı Nurcan Rüstemova ve iki çocuğu trafik kazası kurbanı olduPazartesi, 25 Aralık 2017

Kriçim Belediye Başkan Yardımcısı Nurcan Rüstemova ve iki çocuğu trafik kazası kurbanı oldu  Filibe-Peştera yolunda Yoakim Gruevo köyü kavşağına yakın bir mevkide dün meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden kişilerin 37 yaşındaki Kriçim Belediye Başkan Yardımcısı Nurcan Rüstemova, 6 yaşındaki oğlu ve 15 yaşındaki kızı olduğu bildirildi. Rüstemova'nın eşi olan aracın sürücüsünün ağır yaralandığı ve kaldırıldığı hastanede hayati tehlikesi olduğu anlaşıldı.

Olay yerinde incelemelerde bulunan polis, kazanın meydana geldiği bölgeyi kordon altına aldı ve kimsenin oraya girmesine ve çıkmasına izin vermedi.

Kriçim Belediye Başkanı Atanas Kalçev, "Bir insan, bir dostunu, meslektaşını, yıllarca beraber çalıştığı mesai arkadaşını kaybettiği zaman en parlak ve muhteşem bayramlarında bile yas tutabilir. Trajik bir şekilde hayatını kaybeden yardımcım Müh. Nurcan Rüstemova'nın ve iki çocuğunun anısı önünde saygıyla eğiliyorum. Tüm yakınlarına ve dostlarına başsağlığı dileklerimi iletmek isterim" diye ifade etti.

Filibe ve Peştera arasındaki ana yol birkaç saat trafiğe kapalı kaldı.

İlk açıklamaya göre trafik kazası "Volkswagen" ve "BMV" marka iki aracın kafa kafaya çarpması sonucunda meydana geldi. Olay, polise 15,45 sularında ihbar edildi.


DİĞER HABERLER