Mineralni Bani - Çernooçene Yerel Girişim Grubu Derneği 1.Yıllık Konferansı'nı gerçekleştirdiPazartesi, 31 Aralık 2018

Mineralni Bani - Çernooçene Yerel Girişim Grubu Derneği 1.Yıllık Konferansı'nı gerçekleştirdiMineralni Bani (Meriçler) - Çernooçene (Yenipazar) Yerel Girişim Grubu Derneği tarafından organize edilen derneğin ilk yıllık konferansında dernek ekibinin çalışmalarına büyük ilgi gösterildi.

İş dünyası, sivil toplum kuruluşları, tarım üreticileri temsilcileri ve Mineralni Bani ve Çernooçene belediyelerinin yönetimi konferansa aktif olarak katıldılar.

Mineralni Bani - Çernooçene Yerel Girişim Grubu Derneği 1.Yıllık Konferansı'na Harmanlı Yerel Girişim Grubu Derneği ve Kirkovo (Kızılağaç) - Zlatograd Yerel Girişim Grubu Derneği ekipleri de katıldı.

Mineralni Bani - Çernooçene Yerel Girişim Grubu Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Ferhat ve İcra Müdürü Yücel Lütfi, derneğin 2018 yılında gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında bilgi verdiler. Onlar, derneğin Mineralni Bani - Çernooçene Toplumların Önderliğinde Yerel Gelişim Grubu Gelişim Stratejisi çerçevesinde açılan proje teklif çağrıları hakkında güncel bilgi verdiler.

Gelecek 2019 yılı için öngörülen faaliyetler ve önceliklere ilişkin planın ana yönlerini belirttiler.

Konferans konuşmacıları, katılımcıları stratejide öngörülen tedbirler, proje hazırlık aşamaları, proje başvurusunda bulunulması için temel kural ve şartlar hakkında bilgilendirdiler.


DİĞER HABERLER