BALKAN GÜNLÜĞÜ GAZETESİ YAYIN HAYATINA BAŞLADIÇarşamba, 26 Aralık 2007

BALKAN GÜNLÜĞÜ GAZETESİ YAYIN  HAYATINA  BAŞLADIBalkan'ların yeni gazetesi "Balkan Günlüğü" 23 Aralık Pazar günü itibariyle yayın hayatına başlamıştır. Onbeş günde bir yayınlanacak gazetenin tüm Rumeli camiasına, Balkan dünyasına ve Dış Türklere ciddi bir ses getireceğimize inanıyoruz.Birlik ve beraberlik ana temasını işleyeceğimiz gazetenin Anadoluya ve Balkan'lara yararlı hizmetler vereceğinden eminiz. Hayırlı ve uğurlu olması dileğiyle?..

Gazetemizin web adresleri www.balkangunlugu.com, www.balkangunlugu.org www.balkangunlugu.net ve www.balkangunlugu.com.tr olup, yapım aşamasındırlar.Çok yakında yayına gireceklerdir.

Gazetemizin ilk sayısı 35 bin adet basılmıştır.Dördü renkli 12 sayfadan müteşekkil gazetenin ilk sayısını 23 Aralık Pazar günü itibarıyle İzmir genelinde herhangibir gazete bayisinden alacağınız Star gazetesinin içinde ücretsiz alabileceksiniz.

24 aralık Pazartesi günü ise Muğla, Balıkesir, Aydın, Çanakkale, Manisa il merkezi ve bu illerin ilçelerinde vede Ödemiş, Çeşme, Tire, Bayındır, Urla gibi İzmir?in merkez dışındaki ilçelerinde alacağınız Star gazetesi ile birlikte ücretsiz temin edebilirsiniz.

Ege bölgesi dışında olupta gazetemizi temin etmek isteyen okuyucuların adreslerini bildirmeleri durumunda gazetemiz ücretsiz gönderilecektir.Ancak posta veya kargo masraflarını okuyucularımızın ödemesi gerekmektedir.Gazetemizi gönderebilmek için Balkan ve Rumeli kökenli derneklerimizin adreslerini bildirmelerini rica ediyoruz.

Balkan Günlüğü gazetesi'ne bölgelerinizden haber ve duyurular gönderebilirsiniz.Değer görülenler yayınlanacaktır.

Balkan Günlüğü gazetesi köşe yazarları

1-Dr.Hakan Tartan- Çalışma-Sosyal güvenlik eski bakanı ve Hürriyet gazetesi Ege bölge md.
2-Prof.Dr.Koray Başol-Balkan federasyonu Y.K.üyesi
3-Halit Tunç-Star gazetesi Ege bölge müdürü
4-Necati Bahçeci-İhlas haber ajansı Ege bölge müdürü
5-Yrd.Doç.Dr.Nazif Mandacı-Dokuz Eylül üni.Uluslararası ilişkiler
6-Zekeriya Akçam-İzmir eski milletvekili
7-Prof.Dr.Zehra Odyakmaz-Gazi Üniversitesi
8-Sokol Brahaj- Dokuz Eylül üniversitesi uluslararası ilişkiler
9-İsmet Topaloğlu-Bulgaristan
10-Rifat Sait-Balkan Federasyonu Gn.Sekreteri


DİĞER HABERLER