BALKANLAR'DA RAMAZAN PROJESİ'NİN MUHTEŞEM FİNAL GECESİ İSTANBUL'DA DÜZENLENDİPazar, 19 Kasım 2006

BALKANLAR'DA RAMAZAN PROJESİ'NİN  MUHTEŞEM FİNAL GECESİ  İSTANBUL'DA DÜZENLENDİBayrampaşa Belediyesi tarafında düzenlenen "Balkanlarda Ramazan" proğramları sırasında yardımda bulunan Türkiye, Lübnan ve Balkanlardan birçok misafir dün akşam İstanbul'da gerçekleşen Şükran Gecesi'nde bir araya geldiler.
Geceye Bulgaristan adına Kırcaali Belediye başkanı müh. Hasan Azis, "Ömer Lütfi" Kültür Derneği müdürü Müzekki Ahmet ve Smolen'den yazar Salih Bozov katıldılar.
Bayrampaşa Belediye Başkanı Hüseyin Bürge yaptığı konuşmasında bu büyük organizasyonun gerşekleşmesinde emeyi geçen hekese teşekkür etti. Geceye misafirler arasında yer alan T.C. Maliye Bakanı Kemal Unakıtan bu organizasyonu düzenleyen Hüseyin Bürge'ye teşekkür etti ve bunun gelecek yıllarda da devam etmesini diledi.
Kırcaali Belediye Başkanı Hasan Azis yaptığı konuşmasında şunları söyledi. " Sayın Hüseyin Bürge, ben buraya sizden ödül almak için değil size ödül vermek için buradayım. Bu yapmış olduğunuz organizasyon Balkanlar'daki kardeşliği ve dostluğu daha da artıracağına inanıyorum" dedi.
Rumeli tv ile Kral tv'nin canlı yayınlarında tüm yardım eden kişilere plaketler verildi.


DİĞER HABERLER