BULGARİSTAN'IN BURSA KONSOLOSLUK OFİSİ, MAYIS'TA AÇILACAKPerşembe, 16 Nisan 2009

BULGARİSTAN'IN BURSA KONSOLOSLUK OFİSİ, MAYIS'TA AÇILACAKBursalı vatandaşlara hizmet verecek olan Bulgaristan konsolosluk ofisi, Mayıs ayında hizmete girecek.
Bulgaristan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Branimir Mladenov Mayıs ayında açılışı gerçekleştirilerek, Bursa halkının hizmetine sunulacak olan konsolosluk ofisi ile ilgili olarak valiliği ziyaret etti. Bursa'da sadece vize olarak değil ekonomik ve kültürel açıdan da hizmet edecek konsolosluk ofisinin hizmete mayıs ayında gireceğini belirten Mladenov "Bursalı vatandaşlarımız artık İstanbul'a gitmek zorunda kalmayacaklar, bütün işlemlerini Bursa'da yapabilecekler. Bursa Valimize yardımları için çok teşekkür ederim. Yapılan bu ofis Türkiye'deki en güzel ofis diyebilirim" şeklinde konuştu.
Vali Vekili Celalettin Yüksel de, valilik olarak Bursa halkına yapılan her türlü hizmetin arkasında olduklarını belirtti. Vali Yüksel, ziyaretin anısına Büyükelçi Mladenov ve heyetine valilik tarafından Bursa'nın tanıtımı için hazırlanan kitaplardan hediye etti.


DİĞER HABERLER