DentX: Uluslararası Kalite Standartlarında Diş ve Ağız Sağlığı HizmetleriPerşembe, 20 Haziran 2024

DentX: Uluslararası Kalite Standartlarında Diş ve Ağız Sağlığı Hizmetleri

2017 yılında kurulan DentX, diş ve ağız sağlığı hizmetlerinde mükemmellik arayışını ilke edinmiş, İstanbul'da iki hastane ve üç klinik ile hizmet veren lider bir sağlık kuruluşudur. Modern teknolojiyi kullanarak dijital gülüş tasarımı, dental implant, estetik diş tasarımı, protez tedavileri, ortodonti, pediatric diş hekimliği, endodonti alanlarında kapsamlı tedavi çözümleri sunmaktayız.

Yenilikçi ve Kapsamlı Hizmetler

DentX olarak, hastalarımıza sunduğumuz hizmetlerin kalitesini en üst seviyede tutmak için sürekli yenilikçi çözümler geliştirmekteyiz. Dijital gülüş tasarımı ile hastalarımızın gülüşlerini en doğal ve estetik şekilde yeniden tasarlıyor, dental implantlar ile kaybedilen dişlerin yerine fonksiyonel ve estetik çözümler sunuyoruz. Estetik diş tasarımı ve protez tedavileri ile hastalarımıza güvenli ve estetik açıdan tatmin edici sonuçlar sağlıyoruz. Ortodonti, çocuk diş hekimliği, ağız ve çene cerrahisi ile kök kanal tedavisi alanlarında da uzman kadromuzla hizmet veriyoruz.

Uluslararası Hizmet Ağı

Yurt dışından gelen hastalarımıza sağladığımız ayrıcalıklı hizmetler ile DentX, sağlık turizminde de öne çıkmaktadır. İstanbul'daki kliniklerimizde sunduğumuz tedavi hizmetlerine ek olarak, Bulgaristan Plovdiv'de açtığımız konsültasyon ofisimizle hastalarımıza daha yakın olmayı hedefliyoruz. Yurt dışından tedavi için gelen hastalarımızın ulaşım, konaklama ve transfer ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılayarak, onların konforunu ve memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız.

Bulgaristan'daki ofisimiz, hastalarımızın ilk değerlendirme ve konsültasyonlarını gerçekleştirmelerine olanak tanır. Bu sayede, İstanbul'a geldiklerinde tedavi süreci hızlı ve etkin bir şekilde başlayabilir. Ayrıca, hastalarımızın tedavi sonrası takip ve kontrollerini de Bulgaristan ofisimiz aracılığıyla gerçekleştirebilmekteyiz.

Neden DentX?

DentX, alanında uzman diş hekimleri ve deneyimli sağlık personeli ile en güncel tedavi yöntemlerini kullanarak, hastalarımıza bireyselleştirilmiş tedavi planları sunar. Misyonumuz, her hastamıza özel, güvenilir ve etkili diş sağlığı çözümleri sunarak onların yaşam kalitesini artırmaktır. Vizyonumuz ise, global sağlık turizmi pazarında öncü bir marka haline gelmek ve dünyanın dört bir yanından gelen hastalarımıza yüksek kaliteli hizmetler sunmaktır.

Başarılar ve Ödüller

DentX, kuruluşundan bu yana birçok ulusal ve uluslararası ödüle layık görülmüştür. Alanındaki yenilikçi yaklaşımları ve hasta memnuniyetine verdiği önem ile birçok başarıya imza atan DentX, sektördeki liderliğini sürdürmektedir. Uluslararası diş hekimliği kongrelerinde sunumlar yaparak bilgi ve deneyimlerimizi meslektaşlarımızla paylaşmaktayız.

Sağlık Turizminde Güvenilir Adres

DentX, sağlık turizmi alanında sunduğu kapsamlı hizmetler ile Bulgaristan ve çevre ülkelerden gelen hastalar için güvenilir bir adres haline gelmiştir. İstanbul'daki modern tesislerimizde, son teknoloji ürünü cihazlar ve yenilikçi tedavi yöntemleri ile hastalarımıza dünya standartlarında hizmet sunmaktayız. Ayrıca, hastalarımızın tedavi sürecinde ve sonrasında ihtiyaç duyabilecekleri her türlü desteği sağlamak için yanlarındayız.

Hasta Deneyimleri ve Referanslar

DentX'te tedavi olan hastalarımızın memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Hastalarımızın deneyimlerini ve referanslarını görmek için web sitemizi ziyaret edebilir veya sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yurt dışından gelen hastalarımız için çeşitli hizmetler sunarak tedavi sürecini kolaylaştırıyoruz. Profesyonel çeviri hizmetleri, rehberlik ve özel tedavi paketleri ile ilgili detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Bu hizmetler hakkında bilgi eklemek için aşağıdaki alanı doldurabilirsiniz:

DentX’in Değerleri ve Felsefesi

DentX olarak, hasta memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. Etik değerlerimizden ödün vermeden, her hastamıza kişisel ilgi gösteriyor ve onların tedavi süreçlerini mümkün olan en konforlu şekilde geçirmelerini sağlıyoruz. Teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, sürekli eğitim ve gelişim ile ekibimizi güçlendiriyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

DentX hakkında daha fazla bilgi almak ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz:

Telefon: 089481446

Web Sitesi: https://dentx.com.tr/

Adres: İstanbul, Türkiye

Bulgaristan Plovdiv'deki konsültasyon ofisimizle ilgili detaylı bilgi ve randevu için:

Telefon: 0894381446 / 0886252333

E-posta: berilefendioglu@dentx.com.tr

Adres : Bulevard Ruski 11

Sağlıklı ve estetik bir gülüş için DentX her zaman yanınızda!

Beril EFENDİOĞLU

İş geliştirme uzmanı


DİĞER HABERLER