DOĞTAŞ A.Ş. YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE GENEL MÜDÜRÜ SAYIN İSMAİL DOĞAN: BULGARİSTAN DOST BİR KOMŞU ÜLKEDİRPerşembe, 05 Mart 2009

DOĞTAŞ A.Ş. YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE GENEL MÜDÜRÜ SAYIN İSMAİL DOĞAN:  BULGARİSTAN DOST BİR KOMŞU ÜLKEDİRSAYIN İSMAİL DOĞAN BU GÜN KIRCAALİ'DE AÇILIŞINI YAPTIĞINIZ DOĞTAŞ MOBİLYA MAĞAZASI BULGARİSTAN'DA KAÇINCI MAĞAZA?

Bulgaristan'da bu bizim açmış olduğumuz üçüncü mağazadır. Bundan önce Haskovo ve Filibe'de iki büyük mağazamız açıldı. Bundan sonrada Sofya, Varna ve Burgaz olmak üzere toplam 10 yerde böyle mağazalar açma niyetimiz var.
Firmamız 58 ülkeye ihracat yapmaktadır. Türkiye ve dünya genelinde 400 tane böyle mağazamız bulunmaktadır. Bunların 120'si Türkiye dışındadır. Tek sözle Doğtaş artık bir dünya markası olmuştur.

BULGARİSTAN'DA MAĞAZA AÇMA KARARI NASIL ALDINIZ?

Her şeyden önce Bulgaristan dost bir komşu ülkedir. Başka bir özeliği de Doğtaş fabrikalarının Çanakkale'de olması ve Edirne'ye de mesafe olarak yakın olması. Balkanlardaki ülkeler ile kültürel yakınlımız ve dostluğumuz bu kararı almamızda en büyük rol oynamıştır.

KIRCAALİ'DEKİ MAĞAZANIZ İLE İLGİLİ OKUYUCULARIMIZA BİRAZ BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ?

Bu gün Kırcaali'deki açmış olduğumuz mağaza Arda nehrinin kıyısında bulunan Vızrojdentsi semtinde bir yeni binanın zemin katında bulunmaktadır. 800 metre kare üzerinde bulunan mağazamızda bir eve gereken her şey bulunmaktadır, yatak odası takımları, oturma odası, yemek odası, v.s. Satılan mallarımızın 7 yıl garantisi mevcuttur. Bizim için müşteri memnuniyeti en önemlidir. Sattığımız malların bölgeye özgü uygun fiyatları ve kalitesi ile müşterilerimizin hizmetinde olmaya çalışacağız.


DİĞER HABERLER