ERDOĞAN'DAN BOSNA HERSEK , ARNAVUTLUK VE BULGARİSTAN ZİYARETİÇarşamba, 19 Mart 2008

ERDOĞAN'DAN BOSNA HERSEK , ARNAVUTLUK  VE  BULGARİSTAN  ZİYARETİ24-28 Mart 2008 tarihlerinde Türkiye Başbakanı Recep Tayip Erdoğan, Bosna Hersek, Arnavutluk ve Bulgaristan'ı ziyaret ederek İş Konseyi Toplantılarına katılacak.

AKP ile ilgili son gelişmelerden dolayı eğer programda bir değişiklik olmazsa, Başbakan Recep Tayip Erdoğan, beraberinde resmi ve özel sektör temsilcilerinden oluşan bir heyet ile 24-28 Mart 2008 tarihleri arasında Bosna Hersek, Arnavutluk ve Bulgaristan'a bir ziyaret gerçekleştirecek.
Söz konusu ziyaret ile eşzamanlı olarak, TOBB Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve DEİK Dış İlişkiler Kurulu tarafından düzenlenecek olan ve Türkiye ile Bosna Hersek, Arnavutluk ve Bulgaristan iş çevreleri arasındaki ticaret, karşılıklı yatırım ve işbirliği imkânlarının görüşüleceği İş Konseyi Toplantıları'nda Türk işadamlarının her üç ülkedeki muhatapları ile ilgili sektörlerde bir araya gelmeleri sağlanacak.

Kırcaali Belediye Başkanı müh. Hasan Azis'in verdiği bilgiye göre Başbakan Erdoğan'ın Bulgaristan temasları kapsamında Türk'lerin yoğun olarak yaşadığı Kırcaali'de de özel bir ziyaret gerçekleştirmesi bekleniyor.


DİĞER HABERLER