HÖH Genel Başkan Yardımcısı Ahmed Ahmedov Ankara'da Siyasi Parti Temsilcileriyle GörüştüÇarşamba, 30 Ocak 2019

HÖH Genel Başkan Yardımcısı Ahmed Ahmedov Ankara'da Siyasi Parti Temsilcileriyle GörüştüHak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Genel Başkan Yardımcısı ve Bulgaristan Meclisi Bulgaristan -Türkiye Parlamentolar arası Dostluk Grubu Başkanı Ahmed Ahmedov ve HÖH Meclis Grubu Başkan Yardımcısı Hamit Hamit'in Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) ziyareti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile yapılan görüşmeyle sona erdi.

Görüşmede İki komşu ülke arasındaki dostça ilişkilerle ilgili tüm ana konular ele alındı. Dostane bir atmosferde geçen görüşmede Ahmed Ahmedov bir kez daha HÖH partisinin, Türkiye'yi Avrupa Birliği'ne üyeliğini tutarlı bir şekilde desteklemeye devam ettiğini belirtti.

Bundan önce Ahmed Ahmedov ve Hamit Hamit, muhalefet partilerinin liderleriyle görüştüler. HÖH temsilcileri, muhalefetteki Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Kemal Aydın ile bir araya geldiler.

Ahmed Ahmedov ve Hamit Hamit TBMM'ni ziyaret eden Bulgaristan Parlamento heyetinde yer aldılar.


Diğer Fotoğraflar

DİĞER HABERLER