İZMİR BAL-GÖÇ'TEN PANAYIR HAVASINDA BAHAR ŞENLİĞİPazartesi, 25 Mayıs 2009

İZMİR BAL-GÖÇ'TEN PANAYIR HAVASINDA BAHAR ŞENLİĞİİzmir Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından her yıl organize edilen ve geleneksel hale gelen "Bahar Şenliği", bu yıl 31 Mayıs 2009 Pazar günü Sarnıç Piknik alanında düzenlenecektir. Bir "Panayır" havasında geçmesi planlanan "Bahar Şenliğinde" konuk sanatçılar Rumeli Türküleri eşliğinde misafirleri coşturacaklardır.

Bunun yanında çeşitli gösteriler, halk oyunları, animasyonlar ve sportif yarışmalar düzenlenecektir. Şenlik ile ilgili ayrıntılar aşağıda yazmaktadır.

Tarih : 31 Mayıs 2009 Pazar
Yer : Sarnıç Piknik Alanı - Sarnıç Beldesi Gaziemir / İZMİR
Başlangıç Saati : 10:00
Bitiş Saati : 19:00

İzmir Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Süleyman PEHLİVANOĞLU yaptığı açıklamada; "Göreve geldiğimizden bu yana Bahar Şenliğimizi düzenli olarak her yıl gerçekleştiriyoruz. Sürekli olarak bir sonrakinin bir öncekinden daha eğlenceli, düzenli, başarılı, eksiksiz ve sorunsuz gerçekleştirilmesi için çalışıyoruz. İnanıyorum ki bu yıl gerçekleştirecek olduğumuz şenliğimiz, bundan önceki yıllarda düzenlediğimiz şenliklerin tamamından çok daha güzel, başarılı ve eğlenceli geçecektir. Üyelerimizi ve bütün vatandaşlarımızı şenliğimizde görmekten mutluluk duyacağız!" dedi.


DİĞER HABERLER