KIRCAALİ GENÇLERİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ GÜNÜNÜ GÖRKEMLİ BİR PARTİ İLE “ARPEZOS” RESTORANI'NDA KUTLADILARPerşembe, 07 Aralık 2006

KIRCAALİ GENÇLERİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ GÜNÜNÜ GÖRKEMLİ BİR PARTİ  İLE  “ARPEZOS” RESTORANI'NDA KUTLADILAR8 Aralık Üniversite öğrencileri günü nedeniyle dün akşam Hak ve Özgürlük Harekatı partisi' nin Kırcaali gençler kolu, Üniversite Öğrencileri Kuruluşu ve Kırcaali belediye başkanı müh. Hasan Azis'in de desteyi ile Arpezos restoranında görkemli bir parti organize edildi. Yaklaşık 350 kişi civarında tüm bölgeden gençler Ömer Lütfi Kültür Derneği orkestrasının müziği eşliğinde dans ettiler. Kırcaali Belediye başkanı müh. Hasan Azis yurt dışı gezisi nedeniyle kutlamaya katılamadı. Onun adından kutlamalar Kırcaali Belediyesi Genel Sekreteri sayın Sezgin Bekir tarafından sunuldu. HÖH partisinin Kırcaali Gençler Kolu' nun başkanı Ahmed Habib ve Üniversite Öğrencileri Kuruluşu' nun başkanı Erhan Hasan tüm öğrencilerin gününü kutladılar.
Sayın Erhan Hasan dedi ki:
"8 Aralık Üniversite öğrencileri günü nedeniyle yeniden Kırcaali' de görkemli bir kutlama hazırladık. Bunu bir gelenek haline dönüştürdük ve bu kutlama Kırcaali belediye başaknı müh. Hasan Azis' in desteyi ile organize edildiğinden ona kalpten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Tüm öğrencilerin gününü kutluyorum ve onlara sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum".


Diğer Fotoğraflar