KIRCAALİ'NİN YENİ ÜRETİCİLER PAZARI'NIN GÖRKEMLİ AÇILIŞI YAPILDICuma, 26 Ekim 2007

KIRCAALİ'NİN YENİ ÜRETİCİLER  PAZARI'NIN GÖRKEMLİ AÇILIŞI  YAPILDIBu gün onbinlerce Kırcaalilinin katılımı ile bir yıl önce inşası başlayan Kırcaali üreticiler pazarının açılışı yapıldı. Törene başta HÖH genel başkanı Ahmet Doğan olmak üzere Başbakan yardımcısı Emel Etem, Avrupa Parlamentosu milletvekili Filiz Hüsmenova, HÖH milletvekilleri, Kırcaali bölge müftüsü Şabanali Ahmet, Kırcaali Kilisesi papazı Peder Petır misafirler arasında yer aldılar.
Kırcaali belediye başkanı ve ikinci kez başkan adayı müh. Hasan Azis yaptığı konuşmasında söyle dedi: " Bu yeni üreticiler pazarı Avrupa birliğinde en modern pazardır. Bazı rakip parti temsilcileri bu pazarın Kırcaali için çok pahalı olduğunu öne sürüyor. Ancak bizin görüşümüze göre Kırcaalide yaşayan halkımız daha da büyük proşelere layiktir. Onun için inşallah yine seçilirsem bu pazardan daha da büyük projeleri gerçekleştireceyiz. Kırcaali Avrupanın en iyi şehirlerinden biri olması için çalışacağım."
Pazarın açılışı HÖH genel başkanı Ahmet Doğan, Belediye başkan adayı müh. Hasan Azis ve Belediye başkan vekili Nurcan Üseyin tarafından yapıldı.


Diğer Fotoğraflar

DİĞER HABERLER