MÜH. HASAN AZİS OSMANGAZİ'NİN YENİ SEÇİLEN BELEDİYE BAŞKANINI KUTLADIÇarşamba, 15 Nisan 2009

MÜH. HASAN AZİS OSMANGAZİ'NİN YENİ SEÇİLEN BELEDİYE BAŞKANINI KUTLADIKırcaali Belediye Başkanı Müh. Hasan Azis, kardeş belediye olan Osmangazi'nin yeni belediye Başkanı Sayın Mustafa Dündar'ı göreve atanmasından dolayı kutladı. Bu 10-11 Nisan'da Bursa'daki Osmangazi şenliklerinde gerçekleşti.
Müh. Azis meslektaşına, Kırcaali Belediyesinde gerçekleştirilen projeleri tanıttı ve iki belediye ilişkilerinin gelişeceğini umut ettiğini söyledi. Sayın Azis, Belediye Başkanı Dündar'a Rodoplar'ın güzelliğini yansıtan bir tablo ve bölgenin turistik yerlerinin katalogunu hediye etti ve meslektaşını Kırcaali'ye davet etti.
Bursa kutlamalarının resmi açılışında, yerel secimler öncesi kardeş belediye olan Osmangazi'nin belediye başkanı ve şu an Bursa Büyük Şehir Belediyesinin yeni belediye başkanı olan Sayın Recep Altepe de yer aldı. Müh. Azis meslektaşı Sayın Altepe'ye yeni görevinde başarılar diledi.
Bursa'da en önemli faaliyetlerden biri olan Osmangazi şenlikleri vatandaşlardan büyük ilgi gördü ve birçok medya tarafından yansıtıldı. Şenliklerde Osmangazi belediyesinin Makedonya ve Kosova'dan iki kardeş belediyenin temsilcileri de yer aldı.


DİĞER HABERLER