MÜSİAD 27. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildiPazar, 30 Nisan 2023

MÜSİAD 27. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi

MÜSİAD 27. Olağan Genel Kurulu, Karz-ı Hasen Sandığı 4. Olağan Genel Kurul ve

MÜSİAD Başkanlar Toplantısı, Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen üyeler ve iş dünyası temsilcilerinin katılımıyla MÜSİAD Genel  Merkezinde  gerçekleştirildi.

Açılış Programına, AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dr. Serdar Çam, DEİK Başkanı Nail Olpak, İTO Başkanı Şekib Avdagiç, MÜSİAD önceki dönem Genel Başkanları Erol Yarar, Ali Bayramoğlu, Prof. Dr. Ömer Bolat, Ömer Cihad Vardan, Abdurrahman Kaan, milletvekilleri, diplomatik misyon temsilcileri, il protokolü, iş dünyası temsilcileri, Türkiye ve dünyanın dört bir yanından MÜSİAD üyeleri katıldılar.

Programda değerlendirmelerde bulunan MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı, "Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında #BirveBeraber olarak, kenetlenerek yeni bir şahlanış dönemini başlatma ve #TürkiyeYüzyılı’nda rüyalarımızı gerçekleştirmeye devam etme vaktidir. Bu noktada en ufak bir tereddüdümüz yoktur. MÜSİAD ailesi olarak 33 yıldır bu inançla daima hakkın, hakikatin, istikrarın ve milli iradenin yanında olduk; şimdi de aynı noktadayız, duruşumuz nettir" dedi.

Akabinde, MÜSİAD Karz-ı Hasen Sandığı 4. Olağan Genel Kurul Programı, MÜSİAD Genel Başkanımız Mahmut Asmalı, MÜSİAD Yüksek İstişare Heyeti Başkanımız Erol Yarar, DEİK Başkanı Nail Olpak ve üyelerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Genel kurullar sonrasında, MÜSİAD Başkanlar Toplantısı, Genel Başkan Mahmut Asmalı başkanlığında, yurt içi ve yurt dışı şube ve temsilcilik başkanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Programda yeni dönem çalışmaları, MÜSİAD projeleri ve afet bölgesine yönelik faaliyetler ele alındı.

MÜSİAD Bulgaristan temsilcisi Kemal Özmez başkanlığındaki bir heyet de Genel Kurul programında yerini aldı.

MÜSİAD Bulgaristan üyeleri adına, Başkan Kemal Özmez,"Genel Kurul neticesinde MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilen üyelerimize görevlerinde başarılar diliyor, görev süresini tamamlayarak görevini devreden 2021-2023 Dönemi Yönetim Kurulu Üyelerimize gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz." temennisin de bulundu.

Foto: AA


Diğer Fotoğraflar

DİĞER HABERLER