RAFET EL ROMAN KIRCAALİ'DE KONSER VERECEKSalı, 02 Eylül 2008

RAFET EL ROMAN KIRCAALİ'DE KONSER VERECEKHer yaştan ve kısımdan sevilen değerli şarkıcı Rafet El Roman 26 Eylül'de Kırcaali'de hayranlarının karşısına çıkacak, hem de ful canlı orkestrasıyla.
Kırcaali'deki Arena Spor Sahasında ünlü şarkıcı Rafet El Roman, en çok sevilen ve dinlenilen parçalarıyla Kircaali'deki hayranlarını hüzünlendirip coşturacak.
Konseri organize eden Eternity Şirketinden Cumhur Terzioğlu ve Ahmed Ahmed'ten (Mamata) aldığımız bilgilere göre konser beklenenin üstünde ilgi topladığını, katılımın çok yüksek olacağını ve gerekli tüm hazırlıkların yapıldığını, Bulgaristan'da ilk defa böyle büyük bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan gurur duyduklarını söylediler.
Rafet El Roman'ın afişlerinin ve tüm reklamların çıktığını hatta tüm köylere ve kasabalara bilet satış noktaları konulduğunu söyleyen organizatörler, katılımın çok fazla olması sevindirici, ancak biletlerin tükenmeden alınmasında fayda olduğunu belirttiler.
Sahte biletlere karşı da gizli önlemler alındığını belirten organizatörler tüm iştirakçilerin afişlerdeki bilet satış noktalarından alınmasını tavsiye ettiler. Ayrıca konser anında halkla yapılacak anketle yılbaşında yeni bir büyük konserle sevenlerin karşısına geleceklerini ve bu sanatçıyı seçmekte halkın tercihini almak istediklerini söylediler.
Organizatörlere Gazetemiz adına başarılar diliyoruz.

Fotografta: Organizatörlerden Cumhur Terzioğlu Rafet El Romanla Almanya'daki konser için kontrat anında çekilen resminde, sanatçı tüm Bulgaristan'daki soydaşlarına adeta geliyorum mesajını veriyor.


Diğer Fotoğraflar

DİĞER HABERLER