Travel Expo Ankara Fuarı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz Tarafından AçıldıCumartesi, 18 Kasım 2023

Travel Expo Ankara Fuarı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz Tarafından Açıldı

*ATO Başkanı Gürsel Baran ev sahipliğinde gerçekleşen fuar Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un açılış konuşmaları ile start aldı

Ankara Valisi Vasip Şahin olmak üzere çok sayıda üst düzey bürokratın ve misyon şefinin iştirak ettiği fuar da daha sonra Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve   beraberindeki resmi heyet tüm stantları gezerek katılımcılardan bilgi aldılar.

TRAVEL EXPO ANKARA FUARINDA BALKAN STANDI AÇILDI

Türkiye’ye turist gönderen tur operatörlerinin, seyahat acenteleri, üniversiteler, büyükelçilikler, oteller ve şehir tanıtımları için stantların açıldığı Travel Expo Ankara Fuarını TİKA Başkan Yardımcısı Dr. Mahmut Çevik tarafından da ziyaret etti.

Türkiye’nin eğitim, sağlık ve turizm değerlerinin sergilendiği ATO Congresium Travel Expo Ankara Fuarı’nda ayrıca açılan Balkan Vakfı standını da ziyaret eden Çevik’i Fuar alanına geldiğinde Balkan Vakfı Başkan Vekili Özlem Baran ve Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı. Dr. Mahmut Çevik’e Vakıf Yönetimince bugüne kadar yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi ve TİKA’nın Balkanlara yaptığı yatırım ve uyguladığı projelerden dolayı  teşekkür edildi.

TİKA Başkan Yardımcısı Dr. Mahmut Çevik ise   Ankara Ticaret Merkezi Kongre ve Fuar Alanında Türkiye- Rumeli buluşmasını sağlayan Balkan Vakfı Başkan Vekili Özlem Baran’ın şahsında Başkan Hıfzı Kurusa ve Yönetim Kuruluna teşekkür etti.

Rumeli de yatırım ve yeni projelerin konuşulduğu ziyaret sonrası TİKA Başkan Yardımcısı Dr. Mahmut Çevik, Fuar alanındaki tüm stantları Balkan Vakfı Başkan Vekili Özlem Baran ve Yönetim Kurulu Üyeleri eşliğinde ziyaret ederek uğurlandı.

Balkan Vakfı Twiter adresinden yapılan açıklamada ise “Bugün standımızda TİKA Başkan Yardımcısı Mahmut Çevik’i misafir ettik. Özellikle Balkanlar’daki çalışmaları ve destekleri için teşekkür ettik. Standımızda Cumhurbaşkanı Yardımcımız Cevdet Yılmaz’ı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanımız Mehmet Nuri Ersoy’u, Ankara Valimiz Vasip Şahin ve ATO Başkanımız. Gürsel Baran’ı misafir ettik.” denildi.

4 gün boyunca ziyaretçilere ve birebir görüşmelere açık olacak fuarda, farklı salonlarda turizmin detaylarıyla tartışılacağı oturumlar devam edecek. 19 Kasım Pazar günü gerçekleşecek oturumda, Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Yusuf Tekin, fuarda gençlerle bir araya gelecek.


Diğer Fotoğraflar

DİĞER HABERLER