ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ BAYRAMINI DOYASIYA KUTLADILARPerşembe, 09 Aralık 2010

 ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ BAYRAMINI DOYASIYA KUTLADILARGerek Kırcaali'de, gerek yurt içinde çeşitli yüksek okullarda eğitim gören yaklaşık 300 öğrenci 8 Aralık-Üniversiteliler Bayramı'nı Oriental Düğün Salonu'nda kutladılar. Gecenin geç saatlerine kadar süren çalga partiden sonra gençler diskolarda eğlenmeye devam ettiler. Kızlar ve delikanlılar her bayramda olduğu gibi burayı tercih etmişlerdi, çünkü önceden belirlenmiş en az tüketim fiyatı uygundu-15 leva, doyumsuz eğlence ise garantili. Bu müşterilerin keyfini korumak için restoranın Orient orkestrası ve genç solisti Nadya Stoykova'nın müzik piyasasının en sevilen parçalarını çalıp seslendirmeleriyle kolay oldu.
Bu yıl da kendine güvenen öğrenciler „Mis ve Mistır Öğrenci" yarışına katıldılar. 20'den fazla şık ve güzel genç her tür müziğe göre dans yeteneklerini göstererek burada bulunanlara muhteşem bir şov yaşattılar. İddiasız jüri unvanı en çok alkış toplayanlara verdi. Kızlardan Plovdiv „Paisiy Hilendarski" Üniversitesi'ne bağlı Kırcaali „Lüben Karavelov" Filiyali'nde 3-ncü sınıfta Yabancı dil-Almanca ile İlkokul Pedagoji'si okuyan Türkân Kadir yeni Mis oldu. Mutluluğunu gizlemeyen şık kız bu olayın öğrenci bayramına ayrı bir heyecan verdiğini ifade etti. Oriental yönetimi kendisine kuaför seti hediye etti. Delikanlılardan ise Güray Günay en yakışıklı üniversiteli olarak belirlendi ve ünlü marka jilet seti kazandı. O barmenlik yapıyor, fakat aynı zamanda Plovdiv Tarım Koleji Yüksek Okulu'nun Kırcaali kolunda 3-cü sınıfta "Ekonomi Yönetimi" ihtisası görüyor. Güray Mistır 2010 olacağını beklemediğini, yarışmaya sırf eğlenmek uğruna katıldığını belirtti. Tabii ki unvandan çok memnun bir şekilde arkadaşlarının bayramını „Eğlenceye devam!" dileğiyle kutladı.
Daha en gürültülü arkadaş grubuna ayrılan özel hediyeler vardı.
Öğrenci olmayan birçok Kırcaaliler de unutulmaz akşamın parçası olarak üniversitelilerin bayramında sabahlara kadar eğlendiler.


Diğer Fotoğraflar

DİĞER HABERLER