19 Mayıs Cebel Günü kutlama programı kapsamında düzenlenen spor etkinliklikleri devam ediyorÇarşamba, 18 Mayıs 2022

19 Mayıs Cebel Günü kutlama programı kapsamında düzenlenen spor etkinliklikleri devam ediyor

Cebel (Şeyhcuma) Belediyesi tarafından 19 Mayıs Cebel Günü kutlama programı kapsamında düzenlenen zengin içerikli spor etkinlik programı tüm hızıyla devam ediyor.

Üçüncü gün 19 Mayıs Kupası Futbol Turnuvası’na katılan takımların hem sahada hem de ajitatörleri arasında mücadele ve duygu dolu anlar yaşandı.  

Dün Velikdençe (Ramadanlar) köyü Trakya ile Ridino (Yardere) köyü Meçta takımları arasında yarı final maçları oynandı.

Çalışanlar ve işçiler için düzenlenen futbol turnuvasında KYASHIF Şirketi ile Cebel Orman İşletme Şefliği ve Belediye çalışanları ile köy muhtarlarının takımları arasında yapılan grup eleme maçları sona erdi.

18 Mayıs’ta “Trakya” ile “Meçta” takımları ve Belediye çalışanları ile köy muhtarlarının takımları arasında olmak üzere iki turnuvanın final karşılaşmaları yapılacak.

Çocuklar için futbol turnuvası sona erdi. Kupayı Hristo Botev Lisesi takımı kazandı.

Briç turnuvası da dün sona erdi. Turnuvaya yarışmacıların 10 çifte ayrıldığı popüler kart oyununun 20 hayranı katıldı.

Beş günlük bir maratonun ardından tenis turnuvasının kazananları da belli oldu. Bölgenin dört bir yanından 22 sporcu sahaya çıktı. En iyi masa tenisi oyuncuları da ödüllendirildi.

Günün doruk noktası, ustalıkla bisiklet kullanma yarışı oldu. İlçenin dört bir yanından en iyi bisikletçiler 19 Mayıs Cebel Günü ödülleri için yarıştı.

1-4 sınıflar ve 5-7 sınıflar olmak üzere iki yaş grubuna ayrılan yaklaşık 50 çocuk, Ruska Peeva Meslek Lisesi bahçesinde özel olarak kurulan spor kompleksinde hünerlerini sergilediler.

Tüm katılımcılara Belediye Başkanı Necmi Ali tarafından katılım diploması, dereceye girenlere ise kupa ve madalyalar takdim edildi.


DİĞER HABERLER