2014 Yaz Yüzme Kursu, bol neşeli ve sürpriz dolu törenle kapandıCuma, 29 Ağustos 2014

2014 Yaz Yüzme Kursu, bol neşeli ve sürpriz dolu törenle kapandı Bugün gerçekleştirilen eğlence ve sürprizlerle dolu kapanış töreniyle 1-7.sınıflardan 100 öğrencinin katıldığı 2014 Yaz Yüzme Kursu sona erdi. Yaz yüzme kursu bu yıl ilk defa Momçilgrad Belediyesi tarafından Kamu Desteği Merkezi ve Küçüklerin Anti sosyal Davranışlarına Karşı Mücadele Yerel Komisyonu ile ortaklaşa düzenlendi.

İki ay boyunca çocuklar yüzme tekniklerini öğrendiler. Yüzme dersleri Havuz da lisanslı hocalar tarafından yürütüldü. Yüzme eğitimi standartlarına uyuyor ve minik yüzücülerin eğitilmesine uygun iki ek havuza sahip.
Belediye Başkan Yardımcısı Erol Mehmet, Momçilgrad Belediyesi'nin Yaz Yüzme Kursu'nun çocukların sağlığı ve fiziksel becerilerinin iyileştirilmesi amacıyla her yıl gerçekleştirilmesini hedefliyor.

Sayın Mehmet, "Bundan 2 ay önce yazın çocuklar için bayrama dönüşmesi sözünü verdik. Yüzme eğitiminden çocukların memnun kalmış olmalarını cani gönülden umuyorum. Girişime gösterilen büyük ilgi bizim için güzel bir sürpriz oldu" dedi.

Yüzme kursuna katılan her bir çocuğa Momçilgrad Belediyesi tarafından sağlanan bir havlu ile tatlılar verildi.


Diğer Fotoğraflar

DİĞER HABERLER