Ardino Belediye Başkanı İzzet Şaban, 2019 Faaliyet Raporu'nu tanıttıPazartesi, 23 Aralık 2019

Ardino Belediye Başkanı İzzet Şaban, 2019 Faaliyet Raporu'nu tanıttıArdino Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban, 2019 Belediye İdaresi Faaliyet Raporu'nu kamuoyuna tanıttı. 20 Aralık 2019 Cuma günü Ardino'daki Rodopska İskra Halk Kültür Evi salonunda düzenlenen raporun kamuoyuna tanıtıldığı toplantı büyük ilgi gördü. Toplantıda çok sayıda vatandaş, iş dünyasının temsilcileri, Belediye Meclis üyeleri, köy muhtarları hazır bulundular. Toplantıda 43.Dönem Bulgaristan Ulusal Meclisi Milletvekili Saliha Emin de vardı.

Belediyenin önceliklerinin ne olduğu, ne yapıldığı, hangi projelerin ve hangi uygulama aşamalarında oldukları ve gelecek 20 yılında ilçede nelerin olacağı multimedya sunumuyla tanıtıldı.

Müh. Şaban, Rodopska İskra Halk Kültür Evi salonunu hınca hınç dolduran katılımcılara hitaben şöyle konuştu: "Son yıllarda belediye yönetimi olarak faaliyetlerimize ilişkin rapor tanıtma geleneğine uygun olarak, ekibimizin geçen 2019'da gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında size bilgi vermek üzere karşınızda bulunuyorum".

Başkan, raporu tanıtmadan önce yerel ve Avrupa Birliği (AB) Parlamentosu seçimlerinde verdikleri şartsız koşulsuz destek ve güven için katılımcılara şahsı ve Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) adına yürekten teşekkürlerini sundu.

Belediye Başkanı, raporunda bu yıl ilçede yerel düzeyde öneme sahip birçok projenin uygulandığını vurguladı. Müh. Şaban, belediye meclisi ile iyi etkileşim için minnettarlığını dile getirdi. Başkan Şaban, raporun sonunda şu ifadeleri kullandı: "Elde edilen tüm sonuçlar, belediye idaresi ile belediye meclisi arasındaki yapıcı diyalog ve başarılı çalışmalar sayesinde bir gerçektir. Ayrıca Ardino Belediyesini dürüst, şeffaf ve haysiyetli bir şekilde yönetme çabalarım konusunda bana güvendiğiniz ve destek verdiğiniz için hepinize şükranlarımı sunuyorum ve ben güveninizi boşa çıkarmamak için sorumluluk bilinci içinde hareket ederek elimden geleni yapacağıma dair size söz veriyorum". İzzet Şaban, katılımcılara Noel Yortusu ve Yeni Yıl için güzel dileklerde bulundu.

Güner ŞÜKRÜ


Diğer Fotoğraflar

DİĞER HABERLER