Ardino Belediye Başkanı İzzet Şaban, iş insanı Aydın Yılmaz ile bir araya geldiÇarşamba, 13 Ekim 2021

Ardino Belediye Başkanı İzzet Şaban, iş insanı Aydın Yılmaz ile bir araya geldi

Ardino (Eğridere) Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban, Türkiye'ye yaptığı üç günlük ziyaret kapsamında ailesinin kökenlerinin Ardino’ya dayandığı iş insanı Aydın Yılmaz'ı makamında ziyaret etti. Görüşmede Ardino Belediye Meclis Başkanı Sezgin Bayram, HÖH Ardino İlçe Teşkilatı Başkanı Şahin Bayramov, Bursa Eğridereliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Yüksel Yurtsever, Dernek Başkan Yardımcısı Olcay Coşkun, Ardinolu iş insanları Onur Yılmaz, Ayhan Yılmaz ve Emre Şahin Yılmaz da hazır bulundular. Yapılan çalışma toplantısında Ardino'da gelecekte gerçekleştirilecek olası yatırımlar ele alındı. Koranavirüs pandemisi konusu da tartışıldı.

Bursa Eğriderelliler Kültür ve Dayanışma Derneği eski Başkanı Aydın Yılmaz, geldiği yeri asla unutmayacağını söyledi.  İş insanı, "Ardino ile bağlantımız var ve niyetimiz her zaman memleketimize yardım etmek oldu. Gelecekte de aynısı olacak" dedi.

Müh. Şaban, Aydın Yılmaz'a sıcak karşılama ve ilgi için teşekkür etti. Ardino Belediyesinin şu anda uygulanmakta olan projeleri kapsamında yürütülen çalışmaları hakkında bilgi veren Belediye Başkanı, uzun vadeli karşılıklı işbirliğinden dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Güner ŞÜKRÜ


DİĞER HABERLER