Ardino Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban, HÖH seçmenlerine destek ve güvenleri için teşekkür ettiPazartesi, 10 Haziran 2024

Ardino Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban, HÖH seçmenlerine destek ve güvenleri için teşekkür etti

HÖH, Ardino (Eğridere) Belediyesinde 9 Haziran'da yapılan Ulusal Meclis Milletvekilleri ve Avrupa Parlamentosu Temsilcileri seçimlerini bir kez daha zaferle kazandı. Bunlar protokollerin paralel sayımının sonuçlarıdır. Ardino Belediyesindeki seçmenlerin %88'inden fazlası milletvekilleri ve AP milletvekilleri için HÖH'e oy verdi.

İzzet Şaban: „Pazar günü oylarını kullanan ve bir kez daha Hak ve Özgürlükler Hareketi'ne güçlü bir destek veren tüm belediye seçmenlerine şahsım ve HÖH Ardino seçim merkezi adına şükranlarımı sunuyorum. Her birinize duyduğunuz muazzam güven için ve birlikte hedefimize ulaşabildiğimiz için teşekkür ediyorum. Birlikte her şeyi başarabileceğimize inanıyorum! Biz HÖH temsilcileri olarak bu sorumluluğun bilincindeyiz ve küçük yerleşim yerlerinde daha iyi yaşam koşulları için çalışmaya devam edeceğimize söz veriyoruz. HÖH Ardino'nun tüm örgütlerinin - yerel yapılar,  HÖH Gençlik ve Kadınlar Topluluğu'nun başarısı için gösterdiğiniz özveri ve çabalarınız için teşekkür ederiz” dedi.

Güner Şükrü


DİĞER HABERLER