Ardino Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban’dan emeklilere hediye paketiPerşembe, 23 Aralık 2021

Ardino Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban’dan emeklilere hediye paketi

Ardino (Eğridere) Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban, Noel ve Yeni Yıl vesilesiyle yerel Emekliler Kulübünün tüm üyelerine su böreği ve ev yapımı baklava içeren birer hediye paketi verdi. Belediye Meclis Başkanı Sezgin Bayram ile birlikte Emekliler Kulübünü ziyaret eden Belediye Başkanı, yaşlıların yaklaşan bayramlarını kutladı.

Müh. Şaban, emeklilere hitaben yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Covid-19 pandemisine rağmen belediye yönetimi olarak yatırım programı açısından verimli bir yılı geride bırakıyoruz. Vasil Levski Lisesi binasının iyileştirilmesi, kasabanın merkez kısmının iyileştirilmesi, Ardino kasabasındaki yedi sokağın yanı sıra Şeytan Köprüsü’ne giden yolun yeniden inşası ve rehabilitasyonu ile yerleşim yerlerine içme suyu temine ilişkin önemli yatırım projeleri uygulandı ve bir kısmı halen uygulanmaya devam etmektedir” diye kaydetti. Belediye Başkanı, yaşlılara yerel yönetimin 2022'de hayata geçireceği bazı fikirlerini sundu. Müh. Şaban emeklilere sağlıklı ve uzun ömürler diledi.

Emekliler Kulübü üyeleri adına Emekliler Kulübü Başkanı Güner Mümün, Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban'a iyi iş birliği ve bir kez daha onlara saygı göstermesi ve onlar için yaptığı her şey için teşekkür etti.

Güner ŞÜKRÜ


DİĞER HABERLER