Ardino Belediye yönetiminden Yunak 2000 Çocuk Futbol Kulübü takımına takdirCuma, 27 Kasım 2015

Ardino Belediye yönetiminden Yunak 2000 Çocuk Futbol Kulübü takımına takdir   Ardino Belediye Başkanı Resmi Murat ve Meclis Başkanı Sezgin Bayram, hazırlık grupları il birinciliği yarışmasında başarıyla ilçeyi temsil eden Yunak 2000 Çocuk Futbol Kulübü'nün yetenekli futbolcularını tebrik etti.

Resmi Murat ve Sezgin Bayram, mücadelede başarılı performansından dolayı takıma özel bir kupa sunarak takdir ettiler. Ardinolu yarışmacılara "Futbol Yazı" ve yarışma sezonuna aktif katılımları ve çabalarından dolayı da birer takdir belgesi verdiler. Ödül takdiminde Yunak 2000 Çocuk Futbol Kulübü Başkanı Metin Mustafov ve takımın antrenörü Ferdi Veliev de hazır bulundular.

Resmi Murat takıma dönerek, "Ardino'nun umudu sizsiniz. Yunak Futbol Kulübü'nün geçen asrın 80'li yıllarında sahip olduğu şöhretini geri kazandırmanızı ve daha da arttırmanızı dilerim" dedi. Belediye Başkanı, çocukların Ardino'nun gelişiminde öncelik olduğu için Belediye'nin futbolu ve gelişimini desteklemesine söz verdi.

Ardino Belediye Meclis Başkanı, futbolculara okulda ve futbol sahasında başarılar dileyerek, "Spor, sağlık ve kültürdür, spor yapmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyin" diye tavsiye etti.

Kulüp Başkanı Metin Mustafov, "Yunak 2000 Çocuk Futbol Kulübü'nün temel amacı Ardino'da çocuk ve gençlere yönelik futbolun geliştirilmesidir. Başka bir amacı da yeni yetişenlere spor ruhunun aşılanması ve insani değerlerinin geliştirilmesi" diye kaydetti.


DİĞER HABERLER