Ardino Belediyesi'nden emeklilere Noel ve Yılbaşı yemeğiCumartesi, 21 Aralık 2019

Ardino Belediyesi'nden emeklilere Noel ve Yılbaşı yemeğiArdino (Eğridere) bölgesinde yaşlılara Noel Yortusu ve Yılbaşı kutlamaları münasebetiyle öğle yemeği ikram edildi. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen bu kutlama yemeği Ardino Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban'ın himayesinde gerçekleştiriliyor. Kutlama etkinliğinde Belediye Başkanı ile birlikte Belediye Meclis Başkanı Sezgin Bayram ve Belediye Başkan Yardımcıları Necmi Mümünhocov ve Nasko Kiçukov da hazır bulundu.

Emeklilere yönelik selamlama konuşması yapan Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban, "Sizlerle birlikte olmaktan son derece memnuniyet duymaktayım. Yerel ve Avrupa Birliği (AB) Parlamentosu seçimlerinde verdiğiniz şartsız koşulsuz destek ve güven için şahsım ve Hak ve Özgürlükler Hareketi adına teşekkür ederim. Güveninizi boşa çıkarmamak için elimden geleni yapacağım. Umarım, bilgeliğiniz ve bilgilerinizle bize rehberlik edeceksiniz" diye ifade etti. Müh. Şaban, emeklilere sağlık sıhhat, uzun ömür ve 2020 yılını neşeli bir şekilde karşılamalarını temenni etti.

Emekliler Kulübü Başkanı Güner Mümün de kulüp üyelerine sağlık, hayat enerjisi ve uzun ömür diledi. Mümün, Ardino Belediyesi'nin sayesinde Emekliler Kulübü'nün yaşlılar için ikinci bir ev haline geldiğini kaydetti. Emekliler Kulübü Başkanı, "Belediye Başkan Müh. Şaban, Meclis Başkanı Sezgin Bayram tarafından destek görüyoruz. Tüm belediye ekibi yaşlılara saygılı ve sıcak davranıyor" dedi.

Noel ve Yılbaşı çekilişi yapıldı. Kutlamaya katılan tüm emeklilere Yılbaşı hediyesi çıktı. Ayrıca hepsine Ardino (Eğridere) Belediye Çocuk Kompleksi (ODK) Kişisel Gelişim Destek Merkezi'ndeki çocukların hazırladığı Yılbaşı kartları dağıtıldı.

Güner ŞÜKRÜ


DİĞER HABERLER