Ardino'da Belediye Meclisi toplantısı yapıldıCuma, 28 Haziran 2024

Ardino'da Belediye Meclisi toplantısı yapıldı

Ardino Belediye Meclisi olağan toplantısını gerçekleştirdi. Gündemde 18 rapor yer aldı.

Meclis üyeleri, Belediye Başkanı İzzet Şaban'ın 2024 Yılı Sermaye Harcamaları Programında farklı nesneler arasında telafi edici değişiklikler yapılmasına ilişkin teklifini onayladılar.

Belediye Meclisi, Belediye Başkanı İzzet Şaban'a 2014-2020 Kırsal Kesimlerin Kalkınması Programının 7.2 "Her türlü küçük ölçekli altyapının oluşturulması veya genişletilmesine yönelik yatırımlar" alt tedbiri kapsamında "Ardino Belediye İdaresi binalarının enerji verimliliğini artırmak için yenilenmesi" projesi için 482 215,93 leva tutarında Tarım Devlet Fonu lehine senet imzalama yetkisi verdi.

Gündemin bir diğer maddesinde, meclis üyeleri oybirliğiyle taslak Ayrıntılı İmar Planının hazırlanması için görevlendirmeyi onayladı. Eksen boyunca uzanan orman yolunun uzunluğu 3323.70 m'dir.

Ardino Belediye Meclisi, Ardino Hastanesi'nin 2023 yılı faaliyetlerine ilişkin yıllık mali raporunu da oyladı.

Meclis, 2024 yılı için belediye mülklerinin yönetimi ve elden çıkarılmasına ilişkin yıllık programın güncellenmesi ve Belediye Arazi Fonu'ndan tarım arazisi kiralanması için ihale prosedürü açılmasına ilişkin raporları görüştü ve kabul etti.


DİĞER HABERLER