Ardino’dan iş insanları, akrabalarının yanında yaşayan çocukları hediyelerle sevindirdiPerşembe, 30 Aralık 2021

Ardino’dan iş insanları, akrabalarının yanında yaşayan çocukları hediyelerle sevindirdi

Ardino’dan iş insanları, ilçede yaşayan akrabalarının ailelerinin yanına yerleştirilen çocukları üst üste yedinci yıl hediyelerle sevindirdiler. Noel Yortusu geleneğinin ruhuna uygun olarak, gençler hoş bir sürpriz olarak kişisel hediyeler ve tüm aile için verilen yiyeceklerle sevindirildiler.

Geniş bir ayakkabı ürün yelpazesine sahip “Aşkın”-Aşkın Ali Şirketi, hepsine tercihlerine göre ürün seçme fırsatı verdi. Suzi- 2011 Şirketinden Süleyman İsmail ve Yoni-18 Şirketinden Fidanka Petrova kaliteli pijama ve iç çamaşırı bağışladılar. Şeker ürünleri genellikle Solak – M.S. Şirketi, süt ürünleri ise daha çok "Rodopçanka" olarak bilinen Perperikona Şirketi tarafından sağlanır. Panorama – 2011 Şirketinden Neşe İsmail ise tercih edilen bir deterjan markası sağladı.

Üst üste ikinci yıl ismini vermek istemeyen bir bağışçı, gençlerin gıda alışverişi yaptığı Panorama mağazasında kupon şeklinde hediyeler verilen bir miktar para ile girişime katıldı.

Mariana Kocamanova-Doynovska, yardımlarıyla bu fikri bir gerçeğe dönüştüren ve gelenek haline getiren herkese sağlık ve refah dileklerini ve içten şükranlarını ifade ediyor. Doynovska, “Bu girişimle ilgili belki de en değerli şey, artık büyüyen çocukların kendi tercihlerini yapabilmeleri ve böylece duygusal armağanların pratik değer kazanabilmesidir. Bir diğer önemli odak noktası, bağışçıların isteği ve istekliliği ki bu da bu fikri daha da yüceltmektedir” diye ifade etti.

Güner ŞÜKRÜ


DİĞER HABERLER