Ardino'dan masa tenisi çocuk takımı, Lüleburgaz'dan kupa ve madalyayla döndüSalı, 28 Nisan 2015

Ardino'dan masa tenisi çocuk takımı, Lüleburgaz'dan kupa ve madalyayla döndü Ardino (Eğridere) Yunak 2005 Masa Tenisi Spor Kulübü'nün çocuk takımı, Lüleburgaz'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle düzenlenen Uluslararası Masa Tenisi Turnuvası'ndan altı kupa ve bir sürü madalyalarla döndüler.

Yarışmaya Türkiye, Bulgaristan, Romanya, Kosovo ve Sırbistan'dan 100'ü aşkın yarışmacı katıldı.

Coşay Coşkun 12 yaş altı kategorisinde birinci olurken, Mitko Kisöv da 15 yaş altı yıldızlar kategorisinde ikinci oldu. Kızlarda 12 yaş altı kategorisinde Denitsa Radeva ikinci, 10 yaş altı kategorisinde ise Tsvetelina Georgieva, Sideliya Mutlu ve Veronika Kehayova ikinci, üçüncü ve dördüncü sırayı aldılar.

Ardino'dan katılan tüm yarışmacılara ülkeyi layıkıyla temsil ettikleri için madalyalar verildi.

Ardino masa tenisi takımı yarışmaya antrenörleri kızların Beyhan Emin, erkek çocukların ise Gülver Şerifova'nın yönetiminde katıldılar.

Ardino (Eğridere) Yunak 2005 Masa Tenisi Spor Kulübü Başkanı Evgin Mehmet, çocukların yarışmada gösterdikleri performanstan duyduğu memnuniyeti ifade etti. Mehmet, "Aynı kazanma hırsıyla spor çalışmalarına devam etmelerini dilerim" dedi. Kulüp Başkanı, sıcak misafirperverlikten ve turnuvanın mükemmel organizasyonundan dolayı organizasyon ekibine kalbi şükranlarını sunuyor.


Diğer Fotoğraflar

DİĞER HABERLER