Ardino’nun merkez parkının iyileştirilmesine yönelik fikir yarışmasının katılımcıları ödüllendirildiÇarşamba, 12 Ocak 2022

Ardino’nun merkez parkının iyileştirilmesine yönelik fikir yarışmasının katılımcıları ödüllendirildi

Ardino (Eğridere) Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban, kasabanın merkez parkında yıkılan eski şadırvanın bulunduğu alanın yeniden yapılandırılmasına ilişkin proje fikirleri yarışmasına katılan tüm öğrencileri ödüllendirdi.

Jüri, katılımcıların orijinal fikirlerini dikkate alarak ödül fonunu tüm katılımcılar arasında dağıtmaya karar verdi. Proje fikirleri gelecekteki proje uygulamalarında değerlendirilecek.

Ardino Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban, Rodopska İskra Halk Kültürevi yanındaki kasaba parkının iyileştirilmesine yönelik proje fikirleri yarışmasına katılımlarından dolayı çocuklara teşekkür etti. Belediye Başkanı, “Yarışmayı anlamlı ve özel kılan proje fikirlerinden etkilendim. Ardino ilçesi sakinleri için daha iyi bir ortam ve koşullar sağlamak için gelecekte de fikirlerinizi alacağımızı içtenlikle umuyorum” diye kaydetti.

Ödül töreni, salgınla mücadele tedbirlerine harfiyen uyularak belediyenin Meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi. Törende Belediye Meclis Başkanı Sezgin Bayram da hazır bulundu.

Güner ŞÜKRÜ


DİĞER HABERLER