Aydın Osman, Çernooçene Belediyesi'nde çalışan bayanları karanfille karşıladıÇarşamba, 08 Mart 2023

Aydın Osman, Çernooçene Belediyesi'nde çalışan bayanları karanfille karşıladı

Çernooçene (Yenipazar) Belediye Başkanı Aydın Osman ve belediye memurları, bu yıl da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle belediyede çalışan bayanlara saygısını göstermeyi ihmal etmediler.

Belediye Başkanı, belediyede görev yapan kadın çalışanları Belediye Bilgi Merkezi önünde bizzat karşılayarak, birer kırmızı karanfil hediye etti.

Başkan, bayanlara mutlu, eşleri tarafından sevilen ve değer verilen kadınlar olmalarını temenni etti.

Aydın Osman, “Bu özel günde sizlere kalbi selamlarımızı ve dileklerimizi sunmama izin veriniz" diye ifade etti. Belediye Başkanı, bayanların iyi bir ev hanımı ve anne olmalarından başka yıllarca kendilerini iyi birer yönetici ve idareci olarak da kanıtladıklarını vurguladı.

Bayan memurlar Belediye Başkanına bu güzel jestinden dolayı teşekkür ettiler. Belediye Başkanının temennilerinden dolayı minnettarlığını ifade eden bayanlar, ailelerine olan bağlığı, sevgisi ve şefkati ile birlikte profesyonel ve azimle çalışmalarına değer verildiğine ikna oldular.

İlçeye bağlı yerleşim yerlerinde muhtarlık yapan bayanlar ve ilçede farklı iş yerlerinde çalışan bayanlara da birer karanfil hediye edildi.

Çernooçene ilçesindeki okullar ve anaokullarında şenlik havası vardı. Çocuklar, öğretmenlerini ve annelerini sundukları programla yine sevindirdiler.

Anaokullarında oyun gruplarında yer alan çocuklar, öğretmenlerinin rehberliğinde hazırladıkları şarkılar söylediler, çeşitli skeçler oynadılar ve yorulmadan annelere yazılmış şiirler seslendirdiler.

İsmet İSMAİL


DİĞER HABERLER