BAL-GÖÇ Genel Başkanı Doç. Dr. Yüksel ÖZKAN Bayram TebriğiPazar, 27 Temmuz 2014

BAL-GÖÇ Genel Başkanı Doç. Dr. Yüksel ÖZKAN Bayram TebriğiÜlkemizde Soma'da yaşanan facia, Bosna ve Varna bölgelerinde yaşanan sel afetleri, Suriye ve Irak'ta devam eden iç savaşın kurbanı olan Türkmenlerin çektiği acılar ve Ramazan ayında Gazze'de yaşanan saldırıların neticesinde oluşan can kayıpları başta olmak üzere, Afrika'dan Doğu Türkistan'a dünyada insanlığın yaşadığı tüm acıların gölgesinde de olsa bir Ramazan Bayramını daha ifa edeceğiz.

Bayramlar hem dini hayatımızın önemli bir unsuru hem de milli kültürümüzün birer parçasıdır. Bizi biz yapan değerlerden biri olup özel günlerdendir.

BAL-GÖÇ ve B.G.F. olarak temel prensiplerimizden olan "Yurtta Barış, Dünyada Barış" esasına göre yürüttüğümüz çalışmalarımızın da ruhuna uygun olarak bu bayramın yurdumuz ve Balkanlar başta olmak üzere tüm insanlığa huzur, barış ve refah getirmesini temenni ediyorum.

Başta tüm üyelerimiz olmak üzere, yurdumuzda, Balkanlar'da ve diğer ülkelerde yaşayan tüm insanlarımızın bayramını kutluyor, aileleriyle beraber daha nice güzel ve arzuladıkları bayramlara ulaşmalarını diliyorum.

Saygılarımla

BAL-GÖÇ ve B.G.F Yönetim Kurulları Adına, Doç. Dr. Yüksel ÖZKAN, Genel Başkan


DİĞER HABERLER