Belediye Başkanı İzzet Şaban, "Kelebekler" mahallesi ve Lenişte köyü yollarının onarımı için bir proje başlattıSalı, 02 Temmuz 2024

Belediye Başkanı İzzet Şaban,

Ardino Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban, "Ardino kasabası arazisindeki KRZ1037 belediye yolunun bir kısmının ve Lenişte köyü arazisinden geçen KRZ 2007 belediye yolunun yeniden inşası ve rehabilitasyonu" projesinin başlatılması için bir şantiyenin açılışını yaptı.

Açılış törenine Belediye Başkan Yardımcısı Necmi Mümünhocov,  Daire Başkanı Müh. Ferdun Rüstem ve yüklenici şirket Kırcaali "PSP Stroy" Ltd şirketinin teknik müdürü  Müh. Petya Kalaycieva katıldı.

Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban, belediyedeki yerleşim yerlerinin yol bağlantısına olan ihtiyacını bir kez daha vurguladı. Projenin "Kelebekler" mahallesine giden yolun yanı sıra Lenişte köyü arazisinden geçen yolun da büyük ölçüde onarılmasını içerdiğini belirtti. "İzzet Şaban, "Bu projeler Ardino Belediyesi halkına verilen taahhütlerin yerine getirilmesidir" dedi. Sorunsuz çalışmaların yanı sıra projenin başarılı bir şekilde uygulanmasını diledi.


DİĞER HABERLER