Bulgar pop müziğin starı Lili İvanova, Kırcaali’deki hayranlarına muhteşem bir müzik şöleni yaşattıCuma, 15 Eylül 2023

Bulgar pop müziğin starı Lili İvanova, Kırcaali’deki hayranlarına muhteşem bir müzik şöleni yaşattı

Yıllardır Kırcaali sakinleri Bulgar pop müziğinin yıldızı  Lili İvanova'nın konseri kadar muhteşem bir müzik şöleni yaşamamıştı. Arena Spartak Stadyumu’nu hıncahınç dolduran 4000'den fazla kişi, yıllardır popülerliğini yitirmeyen "Yoncalar", "Rüzgarlar", "Panayırlar", "Camino" ve diğer hit şarkılarını onunla beraber hep bir ağızdan söylediler.

Bir şarkısını seslendirdikten sonra Lili İvanova, ani ve beklenmedik bir şekilde sahneden indi ve Belediye Başkanı Doç. Dr. Hasan Azis'in yanına giderek, ona sarıldı. Onun daveti üzerine Bulgar pop müziğinin gelmiş, geçmiş en büyük yıldızlarından olan “Prima” olarak tanımlanan Lili İvanova, Kırcaali'deki hayranlarıyla buluştu.

Heyecanlanan Belediye Başkanı, kendi deyişiyle, “Bu harika şarkı ve melodi bayramı” için teşekkür etti. Doç. Dr. Azis, “Cırcır böceklerinin şarkısında, yonca yapraklarında, rüzgarlarda ve panayırlarda iyiliği, mutluluğu, sevgiyi yalnızca ve yalnızca Lili İvanova bulabilir. Size bir sır vereceğim. Valeriya Veleva'nın yazdığı harika "Lili İvanova. Kişisel Günlüğüm" kitabının Sofya’daki tanıtımının ardından bir sonraki tanıtımı Kırcaali'de yapıldı. Sofya'daki konserinin ardından bir sonraki konseri de Kırcaali'de veriyor. Çok teşekkür ediyoruz, çünkü bizi çok özel kılıyorsunuz!” diye konuştu.

Davet için Belediye Başkanı’na teşekkür eden Lili İvanova, “Sadece ben değil, sahnede olan tüm mesai arkadaşlarımla birlikte geçirdiğimiz bu keyifli zaman için de teşekkür etmek istiyorum. Bunu sizler için tüm kalbimizle ve ruhumuzla yapıyoruz. Size söz verebilirim, ben ise söz verdiğimde bilin ki, sözümü yerine getiririm, gelecek yıl bizi ne zaman davet ederseniz, ne zaman isterseniz, bu nazik davete icabet edeceğiz” dedi.

Lili, konserin sonunda seyirciler tarafından birçok kez devam eden alkışlarla tekrar sahneye çağrıldı. Daha sonra Kırcaali ilinde yedi belediye başkanı adına Kırcaali Belediye Başkanı Doç. Dr. Hasan Azis tarafından kendisine takdim edilen Lili’nin yüzünün çizildiği bir tablo hediye edildi.


DİĞER HABERLER