BULGARİSTAN'DA U2 HEYECANISalı, 24 Ağustos 2010

BULGARİSTAN'DA U2 HEYECANI İRLANDALI EFSANEVİ U2 GRUBUNUN 6 EYLÜL'DE İSTANBUL'DAKİ ATATÜRK STADYUMUNDA VERECEĞİ KONSER, BULGARİSTAN'DA OLAĞANÜSTÜ İLGİ YARATTI.

Çeşitli yollardan konsere bilet alan Bulgar izleyicilerin sayısının 3000'i aştığı öğrenildi. Konser için geri sayım heyecanı başlarken, U2 konseri ile tatil planlarını ilişkilendiren Bulgar hayranlar biletlerini sabırsızlıkla bekliyor.

U2 konseri için Bulgaristan'da yetkili bilet satışını yapan Ticketpro şirketinin Yürütme Müdürü Plamen Markov, "Konsere karşı olağanüstü ilgi var. Sadece bizden bilet alan seyirci sayısı 500'ü aştı. Türk tarafına para ödemesini yaptık. Sipariş edilen biletlerin 25 Ağustos Çarşamba gününe kadar gelmelerini bekliyoruz. Biletler gelir gelmez hemen dağıtılacak" dedi.

Markov, U2'nun Bulgaristan'daki hayranlarının önemli bir bölümünün, konser biletlerini başka yollardan temin ettiklerini, tur operatörü şirketlerin düzenlediği İstanbul gezisi ve konseri de içeren turistik paket turlarına katılacaklarını söyledi. Plamen Markov, U2'nun "U2 360 Tour" adlı turnesi kapsamında 3 Eylül'de Yunanistan'ın başkenti Atina'da da vereceği konser için de Bulgaristan'dan büyük talep olduğunu ifade ederek, "Atina için sattığımız bilet sayısı da şimdiden 500'ü geçti" dedi.


DİĞER HABERLER