BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN 1000 KİŞİYE KURBAN BAĞIŞI



Cuma, 27 Kasım 2009

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN 1000 KİŞİYE KURBAN BAĞIŞIKurban Bayramı münasebeti ile Kırcaali'de bulunan Bursa Büyükşehir Belediyesi'nden bir heyet dün "Ömer Lütfi " Kültür Derneğini ziyaret etti. Heyette yer alan Rıfat Yolu, Ali Sökmen, Ahmet Yılmaz, Şenol Aşçıoğlu, Nayme Kaşmer,Halil Şen, Osmangazi BAL-GÖÇ Şube Başkanı Basri Şen ve Yönetim Kurulu üyesi Nursin Çetiner Dernek Müdürü Müzekki Ahmet ile görüştüler. Müzekki Ahmet "Ömer Lütfi" Derneği'nin tarihi ve faaliyetleri ile ilgili bilgiler sundu. Sayın Rıfat Yolu yaptığı konuşmasında Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin selamlarını getirdiklerini belirtti. Sayın Yolu "Ömer Lütfi" Derneği'nin faaliyetleri ile ilgili olumlu haber aldıklarını ve Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman destekte bulunacaklarını söyledi. Dernek müdürü Müzekki Ahmet misafirlere Türk çayı ikram etti ve ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür etti.
Daha sonra heyet Kırcaali Belediye Başkanı müh. Hasan Azis'i ziyaret etti. Başkan Azis misafirlere yapmış olduğu ve yapılacak olan projelerini gösterdi.
Kırcaali hab'er gazetesine açıklama yapan Rıfat Yolu Büyükşehir Belediyesi'nden ve Osmangazi BALGÖÇ şubesinden gelen heyet Kırcaali bölgesindeki tüm belediyeleri ziyaret edip yaklaşık 1000 kişiye hediyeler sunacaklarını ve kurbanlar kesip fakirlere dağıtacaklarını söyledi.


Diğer Fotoğraflar

DİĞER HABERLER