Bursa'daki hemşerilerden Ardino Zihinsel Engelliler İçin Sığınma Evi'ne bağışPazartesi, 23 Temmuz 2018

Bursa'daki hemşerilerden Ardino Zihinsel Engelliler İçin Sığınma Evi'ne bağışBursa merkezli Eğridereliler Kültür ve Dayanışma Derneği, bu yıl da Ardino (Eğridere) kasabasında hayırseverlik faaliyeti gerçekleştirdi. Kasaba ziyareti sırasında Bursa'daki hemşeriler, Zihinsel Engelliler İçin Sığınma Evi ve Engelli Yetişkinler İçin Gündüz Bakım Merkezi sakinlerinin ihtiyaçlarının karşılanması için yatak seti bağışladılar.

Bağışlar Eğridereliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkan Yardımcıları Olcay Coşkun ve Alper Koç ve derneğin Yönetim Kurulu üyeleri Hüseyin Kasapoğlu, Erol Çetin ve Seyfi Coşkun tarafından takdim edildi.

Dernek temsilcileri Zihinsel Engelliler İçin Sığınma Evi çalışanları ve sakinleriyle görüşüp sohbet ettiler. Onlar gelecekte de ilçedeki sosyal ve sağlık kurumlarına destek sözü verdiler. Olcay Coşkun, "Özel gereksinimle bireylerin sorunlarına karşı her daim duyarlı olacağız" diye kaydetti.

Zihinsel Engelliler İçin Sığınma Evi Müdürü Elvan İsmail, kullanıcılar ve tüm personel adına derneğe yeni bağışlar için teşekkür etti.


DİĞER HABERLER