Cebel ilçesinde 15 köyde sokak asfaltlama çalışmaları tamamlandıCuma, 18 Kasım 2022

Cebel ilçesinde 15 köyde sokak asfaltlama çalışmaları tamamlandı

Cebel (Şeyhcuma) Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Belediye Başkanı Necmi Ali’nin 2019-2023 Dönemi Cebel İlçesi Yönetim Programı, bu sonbahara kadar uygulandı ve yüzlerce kişi kışı kaliteli yollarla karşılayacak. Cebel ilçesinde yol ve sokak asfaltlama çalışmaları son sürat sürüyor ve son günlerde ilçedeki 15'ten fazla köyde çalışmalar sona erdi. Onların arasında General Geşevo (Bölcek), Dobrintsi (Hasanoğullar), Duşinkovo (Canbaşallı), Kozitsa (Ahmetdere), Lebed (Gölcük), Mişevsko (Kuyucukviran), Mrejiçko (Tüller), Podvrıh (Tepealtı), Polyanets (Satıköy), Skalina (Kayabaşı), Şterna  (Hafızlı), Ustren (Ustura) vb. yerleşim yerleri bulunuyor.

Yollarda yapılan çalışmalar, Belediye Başkanı Necmi Ali tarafından görev süresinin başında belirlenen Cebel ilçesinin kalkınmasına yönelik yönetim programının bir parçasıdır.

Aynı zamanda Cebel’in “İzgrev” (Şeyhköy) ve “Eminoğulları” mahallelerindeki sokaklara da yeni asfalt seriliyor. Kasabanın ana caddesi olan Yıldırım Caddesi’nin altyapısının bir parçası olarak yeni bir yol şeridi yapıldı.


Diğer Fotoğraflar

DİĞER HABERLER