Cebel ilçesinde yol ağının bazı bölümlerinde onarım çalışmalarına başlandıSalı, 30 Haziran 2020

Cebel ilçesinde yol ağının bazı bölümlerinde onarım çalışmalarına başlandı2020 yazı, Cebel (Şeyhcuma) ilçesinde yerine getirilen sözlerin işareti altında geçecek. Rodop ilçesinde Belediye Başkanı Necmi Ali'nin seçim programının öngördüğü yol ağının bazı bölümlerinde onarım çalışmalarına başlandı.

Belediye Başkanı bizzat kendisi ilçedeki bazı köylerin iç sokak ağının asfaltlanmasına yönelik hazırlık faaliyetlerini denetledi. Şu anda inşaat ekipleri tarafından sokak yollarını düzleme çalışmaları yapılmaktadır. Çakıl tabaka seriminden sonra bitmiş bölümler asfaltlanacaktır.

Necmi Ali," Sonbaharda daha parça parça çözüm yöntemiyle çalışılmayacağı konusunda kararlıydım. Her sorunun kökten çözülmesi gerekiyor. Yamalar geçmişte kaldı. Köyleri çamurlu sokaklara mahkûm eden, geçici olarak ortadan kaldırılan ve daha ziyade sorunların üzerinin örtüldüğü faaliyetler finanse edilmeyecektir. İhale edilen onarım işlerinin profesyonelce yapıldığı konusunda bizzat kendim ikna olmak istedim" diye belirtti.

Yerleşim yerlerini ziyareti sırasında Necmi Ali'ye Cebel Belediye Meclis Başkanı Seyfi Mehmedali eşlik etti.


DİĞER HABERLER