Cebel Merkez Parkının yeniden yapılandırılması 320 000 levaya mal olacakPazartesi, 29 Haziran 2020

Cebel Merkez Parkının yeniden yapılandırılması 320 000 levaya mal olacakCebel (Şeyhcuma) kasabasının merkezinde yer alan parkın yeniden yapılandırılması için 320 000 leva harcanacak. Cebel Belediye Başkanı Necmi Ali'nin ekibi tarafından hazırlanan proje teklifi, Ardino (Eğridere) - Cebel Yerel Gelişim Grubu (MİG) Derneği'nin Toplumların Önderliğinde Yerel Gelişim Stratejisi çerçevesindeki Yenilenebilir Enerji ve Enerji Tasarrufu Yatırımları Dahil Her Türlü Küçük Ölçekli Altyapının Oluşturulması, İyileştirilmesi Veya Genişletilmesi İçin Yatırım Desteği Tedbiri kapsamında Ardino-Cebel MİG Derneği Proje Değerlendirme ve Seçim Komisyonu tarafından hibe desteği alması üzere onaylandı.

Ardino-Cebel MİG Derneği, projeye verilecek hibe desteği tutarının katma değer vergisi (KDV) dahil toplamda 383 955 leva olmasını onayladı.

Proje değerlendirme raporu, Kırsal Kesimlerin Kalkınması Operasyonel Programı Yönetim Makamına ve Devlet Tarım Fonu'na gönderildi.

Proje değerlendirme raporunun görüşülmesi ve Cebel Belediyesi olmak üzere başvurusu onaylanan hibe yararlanıcısı ile üç taraflı sözleşme imzalanması bekleniyor.


DİĞER HABERLER