Cebel'de genç itfaiyeciler ilçe birinciliği yarışmasıCuma, 27 Nisan 2012

Cebel'de genç itfaiyeciler ilçe birinciliği yarışması  Cebel'in "Hristo Botev" Lisesine bağlı İçişleri Bakanlığı Çocuk Akademisinin "Genç İtfaiyeci" Takımı /MPO/ , Cebel Yangın Güvenliği ve Nüfus Korunması Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen Gençlik İtfaiye Takımları Cebel İlçe yarışmasında birinci oldu.

Yarışlar "Cebel" stadında büyük bir seyirci kitlesi karşısında yapıldı. Yarışmaya altı takım katıldı. Genç itfaiyeciler, "Bir yarış pistinin konuşlandırılması" ve "400 m engelli bayrak koşusu" disiplinlerinde yarıştılar.

Ateşle mücadelede ikinci yeri Cebel Belediyesi Pripek köyü "Paisiy Hilendarski" Lisesi "Genç İtfaiyeci" takımı kazandı. Bronz madalyayı Rogozçe "Hristo Smirnenski" İlköğretim Okulunun birinci "Genç İtfaiyeci" takımı aldı. Aynı okulun ikinci itfaiye takımı sıralamada dördüncü yere dizildi.
Mişevsko "Hristo Smirnenski" İlköğretim Okulu ve Cebel "Hristo Botev "Lisesi "Genç İtfaiyeci" takımları sırasıyla beşinci ve altıncı oldular.

Yarışmaya katılan tüm takımlara Cebel Belediyesi Genel Sekreteri Hayriye Mehmet tarafından ödüller veridi. Tüm genç itfaiyeciler birer madalya, bayrak ve sertifika aldılar, ilk üç takım ise kupayla ödüllendirildi. Ayrıca yarışmacılara maddi ödüller de verildi.


Diğer Fotoğraflar

DİĞER HABERLER