Cebel’de oyun maratonuSalı, 07 Haziran 2022

Cebel’de oyun maratonu

1 Haziran Dünya Çocuk Günü’nde Cebel (Şeyhcuma) kasabasında yapılan oyun maratonu çocukları sevindirdi, merkez meydan ise bir eğlence arenasına dönüştü.

Cebel Belediyesi tarafından organize edilen Dünya Çocuk Günü kutlama programına her yaştan çocuk katıldı.

Profesyonel animatörler, çocuklara coşkulu ve neşeli anlar yaşattı.

Günün hoş sürprizi ise ilçe merkezindeki yenilenen sinema salonunda yapılan bir film gösterimi oldu. Rengarenk eğlence, bol gülümsemeler, çocuk sesleri, alkışlar ve mutlu anne babalar ile sona erdi.

Cebel Belediye Başkanı Necmi Ali’nin yayımladığı 1 Haziran Dünya Çocuk Günü kutlama mesajında şu ifadeler yer aldı: “Bu gün en güneşli, en mutlu ve en neşeli bir kutlama günü, çünkü size adanmıştır. Gülümsemeleriniz, çocuk gözlerinizdeki ışıltılar bu günü biz yetişkinler için heyecanlı ve unutulmaz kılıyor.

Sağlıklı olun ve kaygısız ve harika çocukluğunuzun tadını çıkarın, çünkü çocukluk bir insanın hayatının en önemli dönemidir. Günleriniz oyunlar ve maceralarla, büyük işler yapmak için hayaller ve ilhamlarla dolu olsun!”

Belediye Başkanı ayrıca çocukların yetiştirilmesine ve bakımına kendini adamış tüm ebeveynlere şöyle seslendi: "Çocuklar bizim geleceğimizdir! Onlar gönlünüzü doldursun ve onlara Cebel'in ve Avrupa Birliği’nin değerli vatandaşları olmaları için nasihatlerde bulununuz”.


DİĞER HABERLER