Çernooçene Belediye Başkanı Aydın Osman'dan Kuzey Güney ikizlere Yılbaşı hediyesiPerşembe, 27 Aralık 2018

Çernooçene Belediye Başkanı Aydın Osman'dan Kuzey Güney ikizlere Yılbaşı hediyesiLyaskovo (Pındıcak) köyünde yaşayan Cuneyt ve Neppe Ahmet ailesinin ikiz çocuklarının uzun zamandır beklediği misafirlerden biri Yılbaşı kutlamalarına günler kala Çernooçene (Yeni Pazar) Belediye Başkanı Aydın Osman idi.

Çocuklar, Türk televizyon dizisi olan "Kuzey Güney" dizisinin karakterlerinin isimlerini taşıyorlar.

Çernooçene Belediye Başkanı Aydın Osman ve Lyaskovo Köyü Muhtarı Şaban Adem, ikizleri evinde ziyaret ettiler. Bu yıl da geleneğe uyarak Belediye Başkanı, minikleri hediyelerle sevindirdi.

Miniklere erken çocukluk gelişimine uygun oyuncaklar verildi. İkizler merakla hediyelerini açtılar. Minikler, minnettarlığını ifade etmek için Yılbaşı konulu ezberledikleri şiirleri söylediler.
Belediye Başkanı Aydın Osman, Lyaskovo köyünde yaşayan aileye sağlık ve bol bol mutluluk diledi.

Çocukların ebeveynleri, evlerine misafir olarak Belediye Başkanı'nın gösterdiği saygıdan dolayı onur duyduklarını dile getirdiler. Yılbaşı kutlamalarından önce kendilerine gösterilen bu ilgiden dolayı şükranlarını arz ettiler.

5 yaşındaki Kuzey ve Güney, Lyaskovo köyündeki anaokulunu ziyaret ediyorlar.

Tatlı ikizlerin Eda adında bir ablaları var. Belediye Başkanı, 5.sınıf öğrencisi Eda'ya da hediye hazırlamıştı. Okul dışındaki serbest zamanlarında Eda, sürekli Kuzey ve Güney kardeşleriyle ilgileniyor.


DİĞER HABERLER