Çernooçene Belediye Başkanı, ikiz kardeşleri hediyelerle sevindirdiÇarşamba, 23 Aralık 2015

Çernooçene Belediye Başkanı, ikiz kardeşleri hediyelerle sevindirdiYılbaşı kutlamalarına birkaç gün kala Çernooçene (Yeni Pazar) Belediye Başkanı Aydın Osman, Lyaskovo (Fındıcak) köyünde ikiz kardeşleri hediyelerle sevindirdi.

Kuzey ve Güney isimleri verilen ikizlere hediyelerini bizzat Belediye Başkanı verdi. İkizler kısa bir zaman önce 2 yaşını doldurdular.

İkizlerin anne-babası Neppe Ahmet ve Cüney Ahmet, Aydın Osman'ın evlerine misafir olarak kendilerine saygı göstermesinden şeref duyduklarını ifade ettiler.

Genç Ahmet çiftine Belediye tarafından mali destek verildi.
Belediye Başkanı, Kuzey ve Güney'in ailesine sağlık ve mutluluk dilerken bebeklerin de büyüdüklerinde sayısız başarı göstererek kendilerini sevindirmelerini diledi.

Aydın Osman, "Ailelerin birden fazla çocuk sahibi olmak istemesi övgüye layık" dedi. Belediye Başkanı, ikizler ve 7 yaşındaki kızları Eda ile birlikte ailede çocukların üç olduklarını vurguladı.

Aydın Osman,"Çernooçene Belediyesinin anaokullarına büyük önem vermesinin sebeplerinden biri de bu zaten. Anaokulların gelişimi, bakımı ve faaliyeti Belediyenin öncelikleri arasında bulunuyor" diye sözlerine ekledi.


DİĞER HABERLER