Çernooçene Belediyesi, başarılı lise mezunlarını ödüllendirdiPazartesi, 22 Mayıs 2023

Çernooçene Belediyesi, başarılı lise mezunlarını ödüllendirdi

İsmet İSMAİL

Çernooçene (Yenipazar) Belediyesi, tam puanla mezun olmaları, okul hayatına aktif katılım göstermeleri, okulda başarı göstermelerinden dolayı ilçe merkezindeki Hristo Smirnenski Lisesi'nin bu yılki mezunları arasında yer alan 6 mezunu ödüllendirdi.

Ödül töreninde hazır bulunan resmi konuklar arasında Belediye Başkanı Aydın Osman, Belediye Meclis Başkanı Bedriye Gaziömer ve belediye yönetimi temsilcileri yer aldılar.

Aysun Ali, Vildan Mahmut, Sevilay Salim, Tuğçe Musa, Tülay Selatin ve Hüseyin Kadir’e para ödüllerini Çernooçene Belediye Başkanı Aydın Osman takdim etti.

Aydın Osman, “Öğrencilerimiz ulusal ve uluslararası yarışmalarda ve olimpiyatlarda ödüller kazanmaktadır. Teşekkür ederim! Sevgili mezunlar, mezuniyetiniz hayırlı olsun!” dedi.

Aydın Osman, gençlere kişisel emellerini gerçekleştirebilmeleri için sağlıklı, güçlü ve azimli olmalarını, yeni bilgiler edinmelerini ve her şeyden önce sağlık ve mutluluk temenni etti.

Çernooçene Hristo Smirnenski Lisesi 2023 mezuniyet töreni 24 Mayıs Bulgar Yazısı, Eğitim ve Kültür Günü’nde okul bahçesinde düzenlenecek.


DİĞER HABERLER