Çernooçene Belediyesi, Bizimle Mutlu Olun Kulübü üyelerini güzel işlerinden dolayı ödüllendirdiPerşembe, 28 Ekim 2021

Çernooçene Belediyesi, Bizimle Mutlu Olun Kulübü üyelerini güzel işlerinden dolayı ödüllendirdi

Çernooçene (Yenipazar) ilçe merkezindeki Bulgaristan Kızılhaç Örgütü (BÇK) Gençlik Kolları’na bağlı Hristo Smirnenski Lisesinin bünyesindeki Bizimle Mutlu Olun Kulübü üyesi olan gönüllüler, 2020 yılı faaliyet raporunun kabul edildiği ve BÇK Gençlik Kolları Kırcaali İl Teşkilatı Genel Kurul Toplantısı’na katılacak delegelerin seçildiği toplantısını gerçekleştirdi. Bizimle Mutlu Olun Kulübü Koordinatörü Nevriye Recep, raporlama döneminde gönüllüler tarafından gerçekleştirilen girişimlere ve kampanyalara ilişkin bir rapor sundu. Toplantıda toplam 17 kulüp üyesi arasından seçilen 13 delege hazır bulundu. Daha sonra Genel Kurula katılacak delegelerin seçimine geçildi.

Bizimle Mutlu Olun Kulübü üyesi olan gönüllüler, sosyal destek faaliyetlerine aktif olarak katılıyorlar. Geçen yıllarda gönüllüler, okul arkadaşlarından olan risk altındaki çocuklara Noel vesilesiyle yardım paketleri dağıtma, okul yönetiminin ve Çernooçene Belediyesinin desteğiyle hayır kermesleri düzenleme girişimlerine iştirak ettiler.

Toplantıda kulüp üyeleri oybirliğiyle 2022 çalışma planını kabul ettiler ve yıl sonuna kadar yapılacak girişimleri görüştü.

Toplantıya katılan resmi konuklar arasında BÇK Kırcaali İl Teşkilatı’nda görevli gençlik faaliyetleri alanında uzman Svetlomira Dimitrova, BÇK Çernooçene İlçe Yönetim Kurulu Başkanı İsmet İsmail ve Yönetim Kurulu Üyesi ve kulüp üyelerine akıl hocalığı yapan Yuliana Rayçeva yer aldılar.

Çernooçene Belediyesi, hepimiz için zor olan geçenki raporlama yılında güzel işler yapmalarından dolayı ve BÇK Çernooçene İlçe Teşkilatı’nın kuruluşunun 100. yıl dönümü münasebetiyle kulüp üyelerini ödüllendirdi.

Belediye Başkanı Aydın Osman, kulüp üyelerine sağlıklı ve toplum yararına yeni girişimlerde bulunmak için motivasyon sahibi olmalarını temenni ederek daha iyi bir dünya için yaptıkları çalışmalara destek konusunda her zaman arkalarında olmaya hazır olduklarını ifade etti.

Toplantı, ülkemizde yürürlükte olan olağan salgın durumu nedeniyle uygulanan kısıtlayıcı önlemlere sıkı sıkıya bağlı kalınarak gerçekleştirildi.


DİĞER HABERLER