Çocuklar, Momçilgrad Belediyesi çalışanlarının Noel ve Yılbaşı'nı kutladıCuma, 20 Aralık 2019

Çocuklar, Momçilgrad Belediyesi çalışanlarının Noel ve Yılbaşı'nı kutladı Momçilgrad Belediye Çocuk Kompleksi'nin (ODK) bünyesindeki Kişisel Gelişim Destek Merkezi'ndeki çocuklar, Noel Yortusu ve Yılbaşı kutlamalarından önce Momçilgrad Belediyesi memurlarına sürpriz ziyaret yaptılar. Altın Elma Çocuk Vokal Grubu, Belediye memurlarını Noel ve Yılbaşı şarkılarıyla selamladı, bir çocuk ise "Survakane" adlı Bulgar geleneğine göre yeni yılda sağlık ve bereket dilekleriyle onların sırtlarına süslü kızılcık dalı olan survaçka vurdu. Çocukların belediye çalışanlarına yönelik sürprizleri burada bitmedi. Onlar, memurlara ODK'nın bünyesindeki Resim Okulu çocukları tarafından çizilen resimlerin yer aldığı yeni yıl takvimi dağıttılar.

Momçilgrad Belediye Başkanı İlknur Kazim de küçük misafirlere içerisinde tatlılar bulunan torbalar dağıtarak sürpriz yaptı.

İlknur Kazim, "Kutlamalardan önce sıcak tebrikler için teşekkür ederiz. Yetenekli çocuklarsınız ve ebeveynlerinizden başka tüm Momçilgrad ilçesi sakinleri de sizinle gurur duyuyor" dedi.


DİĞER HABERLER